:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gelde Gulme:))
YasSmin
Potansiyel müşteri
Kırmızı ışıkta durduğum anda yanımdan iki motosikletli ışık hızında ve tek tekerlek üzerinde geçti.. Ben ağzım açık olayı izlerken yanıma yanaşan 112 ambulansından doktor camı açtı ve bana:
''Gördün mü bizim müşterileri... Hey maşallah!'' dedi.

1 Nisan şakası
1 Nisan sabahı kocamdan mesaj geldi; "Karıma akşama toplantım var diyeceğim. Hazırlan hayatım, yedi gibi gelirim." 1 Nisan şakası olduğunu bildiğimden, hemen cevap verdim tabii. "Aşkım kocamın akşama toplantısı varmış, ev müsait bekliyorum." Sinirden köpürmüş, öyle şaka yapılır mıymış? Yaptım gitti! GÜZELLLLLLLLLLLLL

Tövbe ya
Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce "Benim için de dua et" deyiveriyorum ve babamın cevabıyla dumur oluyorum. "Kendisi nerede derse ne diyeyim?"

Cadaloz kaynana
İş arkadaşımın düğünündeyiz. Nikah kıyılıyor, imzalar atılıyor, gelin ve damadı tebrik etmek için ayağa kalkıldığında elektrikler kesiliyor. Biz hep beraber "Aaaa!" diye tepki gösterirken, arkadaşımın annesi oldukça yüksek sesle düşüncesini dile getiriyor. "Oğlumun daha ilk dakikadan hayatı karardı."

30.000 bakımı
Yengemin burun ameliyatından sonra elinde bir demet çiçekle gelen abimin inceliğini, kurduğu cümleyle daha bir iyi anladık. "Hatun kokla bakayım burnun çalışıyor mu?"Smile
Ara
ZencefiL
nisan 1 şakası süper öle şakamı olur be kalpten gidilirBig Grin
Ara
YasSmin
KAdın ölmediğine şükretsn bence Big Grin
Ara
ZencefiL
ne ölmedigine şükretcek öle mesaja öle cevab ooooh ii olmuş.D
Ara
YasSmin
Erkek bu kendi yaptığına bakmazz kadın haklı olsada nasıl böle şey düşünür die aklında milyonlarca fikir üretir hepside kötü niyetli Big Grin
Ara
ZencefiL
hahaaaaaaaayyy Big GrinBig Grin gözlerini oyarımmm onun o şakayı yapıp üste cıkarsaBig Grin
Ara
YasSmin
Hahahaha aman aman uzak kalsn öle şakalar sizden
Ara
ZencefiL
bncede hepimizden kalsın uzak bebemBig GrinBig Grin erkeklerin ölmemesi içinBig Grin
Ara
YasSmin
Aminnnn =))
Ara
ZencefiL
aminnnnnn Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gülme ALeti ... ( Küçük Bir Tebessüm ) ZeNiTH 10 712 04-11-2022, Saat: 02:54 AM
Son Yorum: wildfang
  Gülme Kirizine Girmek Istiyorsaniz Okuyabilirsiniz BiRiciGim 5 404 02-09-2008, Saat: 04:34 PM
Son Yorum: kronik
  gelde kopma hadi..D:D:D iLLeth.! 10 675 09-26-2007, Saat: 09:19 PM
Son Yorum: iLLeth.!
  Gülme Krizine Girmek Istemiyorsaniz Tiklamayin!! :)) GCLRNFNS 6 560 09-17-2007, Saat: 07:27 PM
Son Yorum: MorciveT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 01:37 PM