:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Talibimim Yanl?zl??aaa
zEHiR
Bir damla su misali g?zlerin d??t? g?zlerime ve ye?erdi en tarifsiz g?zellikler. Derler ya hani : '' Seninle geldi hayat… ''

Bilmez, duymaz, g?rmez, tan?mazd?m bencilli?ini sevdalar?n. Ve hissetmedim ?imdiye kadar sensizlik kadar ac? bir tebess?m aynalarda. Oysa ben her att???m ad?mda d???n?rd?m ki; kendimi severdim en ?ok. Sevgi nedir, ??rendim.

Sayende ?ocuklu?umu yakalad?m, hem de ko?madan. Ka???lar?n ard? s?ra hep bekledim ?aresiz ?afa??n par?lt?s?n?. Her karanl?k bir dokunu? misali otururdu y?re?imin tam ortas?na. Korkar?m sen de bensiz bir iz pe?i s?ra takip eder oldun hayallerini. Korkar?m ki, sen de bensiz kald?n hayat?n beklenmedik virajlar?nda. Tenhalarda bulu?an s?zc?kler i?erisinde ilk kez bu kadar aciz hissettin kendini.
Oysa, ?nceleri yan?nda asil bir melek ta??rd?n. Bunca zaman kar??s?nda en k???k bir hata sahibi olmam??, en b?y?k g?nahlardan dahi k???kte olsa bir sevap ay?rtm??t?n kendine. Ne yapacaks?n? Merak ediyorum…

?lk kez kendimi d???nm?yorum. ?lk kez bu kadar eminim sahibi oldu?um ruhun g?c?nden. Dedim ya; ??rendim sensizlikle sava?may?. Sensizli?e yeni bir ad koymay? ve onu b?y?tmeyi. Lay?k?yla ya?amay? muhta? kald???m her saniyeyi.

Bak, gidiyor yine ku?lar… Siyah?n beyaza olan sad?kl??? gibi kendimde tutsak bir g?n geride kal?yor ve ?imdi t?m ayr?l?klar?n do?uraca?? h?z?n yo?unlu?unda bir duman ta??yorum ci?erlerimde. At?lmas? kolay olmayan ad?mlar?n sonucu kemirirken beynimi, d???nmemek istiyorum asl?nda geriye kalanlar?n hayk?r??lar?n?. Elimde de?il,olmuyor... ??nk? ?aresiz hamleler sayesinde bir kez daha yara al?yor ellerim ama kanam?yor bu sefer... Zaman, al??kanl??? beraberinde getirirken ben hep tek ba??ma oturdum sokak sonu duvarlar ?zerinde, biliyor musun? Sonra ?sl???m kalbimden ??kt?, yay?ld? g?ky?z?ne. Y?ld?zlar karard?... Haset biriktirdi, gurbete d?nd? t?m ger?ekler. ?imdi ise ben harabe kap?s? edas?nda, sonum tek bir nefesin ellerinde. Kurtaramazs?n...

[SIZE=4]N0t= Esqi Dostdan Hat?ra [/SIZE]
Ara
Tam1_MaynaK
güselmişş maşallah sen yasdın diam ..?
Ara
Firari Fırtına
Muhtemelen bir teşekkür daha geliyor valla ...
zEHiR
n0t a dikkat ett Esqi dostan Hatıra banaaa )=)=
Ara
Firari Fırtına
Paylaşımın değeri yeter bize ...
zEHiR
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Muhtemelen bir te?ekk?r daha geliyor valla ...

Yeter Ki te??ekk?Rler SeNDen qeLsim karde?im =)))
Ara
Firari Fırtına
Geldi bile Smile ilk mesajın altında yer alıyor ... Smile
zEHiR
Big GrinBig GrinBig Grin SaqoLL karDeşimmm....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  A?k ?st?ne Yanl?? Bilinenler LasT_HerO 0 466 08-19-2006, Saat: 12:40 PM
Son Yorum: LasT_HerO
  H€r?€yimi yanl?zL???mLa ??reniy0ruM... zEHiR 3 610 07-13-2006, Saat: 05:22 PM
Son Yorum: zEHiR

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 02:30 AM