:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A?kin Sonu(ger?ek)
>As!_M€L€q<
Arkada?lar ?ncelike Okudu?umda ?ok B?y?k Bir ?a?k?nl?k Ya?ad?m Bu Yaz?y?.Ger?ekten Kendi Hayat?m? G?z ?n?nde Bulundurdum Ve Eminim Bundan Sonra Hi?bir?ey Eskisi Gibi Olmayacakt?r... Yaz?y? A?a??ya Pasteledim Umar?m Okur Sizlerde D???ncelerinizi Belirtirsiniz!!

A?KIN SONU.............

Uluda? ?niversitesi E?itim Fak?ltesi 2.S?n?f ??rencisiyim.A?k Ad? Alt?nda En Yak?n Dostumu Kaybettim!! A?k?n G?zel Oldu?unu Ancak Ya?anak ?nsan? Se?menin Zor Oldu?unu Anlatmak ??in S?z Verdim Kendime Herkese Bu E-Posta'y? ?letece?im!! ??nk? Benim Arkada??m? ?ld?ren A?k De?il A?k'? Ya?amaya ?al??t??? K?z Oldu.

SOZLERIME COK SAKIN BASLIYORUM 1=BEN SENIN ARKANDAN HIC BIRSEY CEVIRMEDIM 2=MIGDEMIN GENIS OLMASI ICIN BIRILERIYLE OLMAM GEREKIRDI.KIMDEN NE DUYDUN BILMIYORUM AMA YANILDIGININ FARKINA ELBET VARICAKSIN BEN SALAK DEGILIM TAMAM MI?OZELLIKLEDE SENIN ARKADASLARINA SIRLARIMI VERICEK KADAR.SEN BENIM BEYNIMI NE KADAR KUCUK ZANNETSENDE SENDEKI BEYNIN IKI KATI VAR BENDE SENDEN DAHA IYI DUSUNUYOR VE DAHA IYI TARTIYOUM OLAYLARI.DOSTLARIMI KAYBETTIM DEMISSIN...TOLGAAAA O ARKALARINDAN KONUSTUGUN DOSTLARINIMI KAYBETTIRDIM BEN SANA.MADEM SEN ICINI DOKTUN BENDE DOKEYIM..SIMDI IYI OKU sen kend?n? hep en ?y? gordun ben en buyugum dwed?n en oneml?s? ben TOLGAYIM ded?n asl?nda b?r bok oldugun yoktuu.var d?y?ceks?n ne varrr yokk ?ste.sen hep yanl?s? sect?n o kadar ak?ll?yd?n neden s?n?fta kald?n o kadar ak?ll?yd?n neden kred? kart? borcu yapt?n o kadar ak?ll?yd?n ben? n?ye kaybett?n eger sende b?raz ak?l olsayd? ne ben? kaybederd?n ne s?n?fta kal?rd?n nede borc harca g?rerd?n tolga kend?n? cok ak?ll? zannetme neler duydugunu tahm?n ed?yorum ne kadar sen?n laf oyunlar?n varsa ben?mde var ?nsanlar?n guven?n? kazanmadan onca yalanlar soyler?m.ve hepte hakl? c?kar?m y?ne hakl? c?kt?m.sen? rez?l ed?cek b?s? yapmad?m..ASIL SEN NASIL INSANSIN SEN INSAN BILE OLAMASSIN INSANLIGINI YITIRMISSIN GUZEL GUZEL AYRILDIK SEN YOLUNA BEN YOLUMA GIDICEKTIM AMA SEN NE YAPTIN ILK YASEMINI ARADIN SONRA SEZER ANNEMI.SEN HEP BEN HEP BEN DIOSUN AMA YANILIOSUN ATBIKIDE HEP MUTLU OLAMASSIN CUNKU HEP YANLIS HEP SORUN HEP DERT SENINLE BENDE DERTLERDE BOGULDUM BIRDAHA ASLA TELEFONUMA MSJ ATMA HELE GENININ BIR YARISINDA OKULA GIDIYORUM VE BEN SABAHCIYIM VE OKULA GIDIYORUM SENIN SACMA SAPAN KONULARINLA ILGILENEMICEM BAKMAM GEREKEN BIR OKULUM VAR

Yukar?daki Yazan E-Posta ?len Arkada??ma K?z Arkada?? Taraf?ndan 1 G?n ?nce G?nderildi.Bu ?letiyi Arkada??m Okudu?u G?n?n Ak?am? Hayat?n?n En G?zel Kesiminde Bizlere Veda Etti.

Arkada??m XxxXx ?ok Sevdi?i XxXXx ??in Her?eyi Yapt?.?li?kileri S?recinde ?ok S?k?nt?lar ?ekti Maddi Olarak Ancak Onu Hi?bir Zaman Yaln?z B?rakmad?! Ne Zaman XxxxX Lere Gitsek S?permarkete Girer En Az 20 Ytl De?erinde Al??veri? Yapard?k Evde Eksikleri Olmas?n Diye.Babas? Ayr?yd? Annesiyle.O Y?zden Karde?im Benim Eksikli?ini Hissettirmemek ??in Babas? Rol?n?de ?stlenmi?ti.Kendisinden 3 Ya? K???k Olan Bu A?a??l?k XxxxX'i Liseye Yazd?r?p Velisi Dahi Olmu?tu ?nan?n.. Ard?ndan Ufak Bir Ayr?l?k S?reci Ya?ad?lar Ve Arkada??m Tam 1,200 Ytl ' lik Borcun Alt?na Girdi.Kredi Kartlar? ?le Hergece ??meye Gitti.Bizleri Aramaz ?eker Gider Onu Anca Sabah Bulur Olmu?tuk... Ard?ndan Bar??t?lar Ve Bor?lar?n? Kapatmaya Ba?lad? Can?m Karde?im.Ama Tabi Bu O Kadar Kolay De?ildi.??nk? ??renciydi!! Zorlan?yor!! S?k?nt? Ya??yordu...Bunlar? Biliyorduk! Ancak O Yine Durmuyor Do?um G?n?nde Ona Alt?n S?z Y?z??? Tak?yordu!! O Kadar Seviyordu ki ?ki Sene Boyunca Hep El ?st?nde Tutmu?tu.. Hatta Onu Bu S?kl?k ??erisinde Tatile Dahi G?t?rm??t?... Ta ki Yukar?da Yazan E-Posta'ya Kadard? Bu A?k..

Arkada??m Bunca Yapt??? Her?eyi Bir Kalemde Silip Atan K?z Arkada??n?n Kurban? Olmu?tu.?imdi Bu A?a??l?k Ne Yapar Ne Eder Bilinmez Ama Bildi?im Tek Bir ?ey Var.. Herkese Hak Etti?i Kadar De?er Vermeliyiz!!! L?tfen A?k? Ya?ay?n Ama Oyunca?? Olmay?n ... Karde?im Benim Seni ?ok ?zl?yoruz!!!!!!

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  telefon şakasının sonu d€n!z kısı 10 1,195 04-24-2009, Saat: 05:52 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  Yillar önce Yaşanmiş Ibrahim Dedenin Hazin Sonu selin deniz 1 606 04-09-2007, Saat: 12:38 AM
Son Yorum: roket55

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 02:31 PM