:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
**Affetmem seni**
ZencefiL
images?q=tbn:ANd9GcSqDvVapUduHWR4K7DNGni...i1nlz-&t=1

Gel diye beklemiyorum αrtık, hatta istemiyorum gelmeni.. Nasıl olduğun konusunda ufacık bir merak yok içimde. Arasıra geliyorsun aklıma, banane diyorum. Benim derdim yeter bana ondan banane ! Alıştım mı yokluğuna ? Vaz mı geçiyorum, varlığından ? Tedirginim aslında, ya başkasını seversem ? İnan o zaman seni hayatım boyunca affetmem..
Ara
ZencefiL
Bileğinden zincire vurulmuş, karanlıklara terk edilen çocuklar kadar ürkeğim bu gece.
Sanki 'öcüler' tırmanacak paçalarımdan üstüme.
Sanki bir yaratık deşecek yüreğimi hiç acımadan.
Dedim ya; çocuğum, ürkeğim. Kanlı düşlerdeyim...
Ara
YasSmin
Bildiğim ve unuttuğum bir çok şey gibi sıradan değildi ismin. Hayatımın kesiti alınmış her karesinde suretini dolgunlaştırıp,belirgin hale getiriyordu hasretin...
Ve gönlüm engin yüreğinin nü resmini çiziyordu.Çünkü seni anadan doğma çırıl çıplak seviyordum. Üzerine kuşandığın ne kadar makyaj varsa göz yaşlarım elleriyle itina ile siliyordu....
Bakımı sevmediğimden değil kızma..!
Doğal aşk'tan hoşlandığım için...
Ara
ZencefiL
"Millet küresel ısınmadan bahsediyor. Benim dünyamdaki buzullar çoktan eridi. Erimesey di kalbimin ortasına 'ayılar' göç eder mi
Ara
YasSmin
ZencefiL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:"Millet küresel ısınmadan bahsediyor. Benim dünyamdaki buzullar çoktan eridi. Erimesey di kalbimin ortasına 'ayılar' göç eder mi

Ouvvvv süpermiş ya :adore:
Ara
YasSmin
Magdur bir ev sahibi gibiyim.
Depozitosuz sevdiğim aşk'larım hep gece yarısı kalbime zarar vererek apar topar kaçtılar.
Ara
ZencefiL
Ey sevgili işte karşına en saf, en temiz ve yalın benliğimle çıkıyorum, geldim ki yüreğine arındırayım seni, acıların benim acım özlemlerin benim özlemim,hüzünlerin benim hüznün olsun, varmısın benle ne dersin, sahi yüreğine beni kabul edermisin geçmişi unuturmusun yeni bir hayata benle merhaba dermisin...
Ara
YasSmin
[b]Arada kaybolmak istiyor canım,hiç bir yerini bilmediğim bir şehirde, hatta yaşayanları da yabancı olsun bilmediğim bir dilden konuşsunlar mesela ''insan'' olsunlar ki ben yabancılık çekeyim..[/b]
Ara
ZencefiL
../Kapı arkasına saklanan hüzünler
Saklambaç oynardı sen varken
Ben yumdum gözlerimi ayrılığa
Sen gittin biraz daha kaybolmaya
Ve sobeledi hüzün, elleri kanla!
...Ve şimdi, yumma sırası Aşk'taydı..
Kapadı gülümsemelerini, kapadı hızlı kalp atışlarını
Yavaş yavaş başladı saymaya..

-Gitti-Gitti-Gitti-Gitti!
Ve durdurdu zamanı! Aşk, ebe olarak kaldı!
Ben, gebe kaldım defalarca mutsuzluklara...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  seni sevmiyorum asi_carisma 7 375 04-13-2022, Saat: 12:48 AM
Son Yorum: wildfang
  seni sevmek:(( EyLuLce 19 763 04-12-2022, Saat: 08:43 AM
  *yazdığım her satır, bana seni hatırlatır ZencefiL 3 529 04-05-2022, Saat: 02:43 AM
  Seni özledim history 2 458 07-16-2012, Saat: 11:42 PM
Son Yorum: history
  Seni istiyorum history 7 641 06-24-2012, Saat: 10:26 AM
Son Yorum: ZencefiL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 09:36 PM