:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dilimden Düştün…
Hasretiim
Yokluğuna alışmak bile tuhaf geliyor. Öyle büyük bir cendereden geçirdim ki kalbimi; bu sükunet ruhumu bozuyor.
Okyanusun ortasında dalgalarla boğuşmayavirgul.gif hep dümeni elimde tutmayavirgul.gif savaş vermeyevirgul.gif fırtınayavirgul.gif şimşeğe alışmışım; güneşin yüzünü göstermesini yadırgıyorum.
Fark ettim ki; yorgunum çünkü hep tetikte yaşıyorum. Her an kaosavirgul.gif direnmeyevirgul.gif mücadeleye hazırım. Kanayan bir yürekle nasıl baş edileceğini biliyorum. Bilmediğimvirgul.gif tomurcuk veren bir kalple ne yapılacağı?
Seni unutmak; ömrünü hapishanede geçirip bir gün serbest kalmak gibi! Elinde bavulunla salıverirler hayata hanivirgul.gif açılır hapishanenin büyük demir kapılarıvirgul.gif tel örgülerin ötesini görmek için bir adım atarsın. Arkandan demir kapının sesi duyulurvirgul.gif şöyle bir dönüp son defa bakarsın. Özgürsün! Git gidebildiğin yere ama nereye?
Bilmediğinvirgul.gif tanımadığın bir dünyayavirgul.gif elinde o gereksiz bavulla seyirci kalırsın. İştevirgul.gif tam olarak böyle bir şey seni unutmak! Garip geliyor…
İçimde acı ve hüzünle kapladığın o yervirgul.gif artık boş! Yolcusu henüz inmiş bir trenin vagonu gibi yorgun ve kirli; ortalığı temizlemedenvirgul.gif havalandırmadan yeni bir yolculuğa da çıkılmaz ki!
Hem güzelvirgul.gif hem buruk bir tadı var seni unutmanın. Alışkanlıklarından ne zor vazgeçiyor insan! Sigara gibivirgul.gif zararlı olduğunu bilirsin ama bırakamazsın.
Aklımın sensiz geçirdiğivirgul.gif saymadığım bilmem kaçıncı gününde ruhumdaki huzura karşılıkvirgul.gif ne yapacağını bilememe duygusunu hissediyorum.
Bunca kanayan geceden sonravirgul.gif ne mutluluk verici şey seni unutmuş olmak. Aklımdan çıktınvirgul.gif kalbimden silindinvirgul.gif dilimden düştün! Ve kırıldın!
Ara
ZencefiL
teşekkürlerr Smile
Ara
Av.bey
Güzel.teşekkürler.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  diLimden düşen son yaLan! bidely 4 416 06-07-2010, Saat: 01:55 AM
Son Yorum: bidely
  Düşüme Düştün... /... Canın Acımadı Ya Seyduna 6 490 05-29-2009, Saat: 11:39 PM
Son Yorum: Seyduna
  Yine sen düştün aklıma, ne yapsam da unutamam. EndLess 5 402 07-03-2007, Saat: 12:23 AM
Son Yorum: Melek06

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-24-2024, 09:53 AM