:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ona bir daha sarılın!
sHeqKer
Ona Bir Daha Sarılın..

[b]Hala sizinleyse!!![/b]

[b]1 yaşınızdayken[/b] sizi elleriyle besledi ve yıkadı. Bütün gece ağlayıp onu uyutmayarak teşekkür ettiniz.

[b]2 yaşınızdayken[/b] size yürümeyi öğretti. Size seslendiğinde odadan kaçarak teşekkür ettiniz.
[b]
3 yasınızdayken
[/b] size özenle yemekler hazırladı. Tabağınızı masanın altına dökerek teşekkür ettiniz.

[b]4 yaşınızdayken[/b] elinize rengârenk kalemler tutuşturdu. Evin bütün duvarlarına resim yaparak teşekkür ettiniz.

[b]5 yaşınızdayken[/b] sizi cici kıyafetlerle süsledi. Gördüğünüz ilk çamur birikintisine atlayarak teşekkür ettiniz.

[b]6 yaşınızdayken[/b] okula kadar sizinle yürüdü. Sokaklarda 'GiTMiYECEEEEEEEM' diye ağlayarak teşekkür ettiniz.

[b]7 yaşınızdayken[/b] size bir top hediye etti. Komşunun camini kırarak teşekkür ettiniz.

[b]9 yaşınızdayken[/b] size dualar öğrettivirgul.gif siz her seferinde unutarak teşekkür ettiniz.

[b]11 yaşınızdayken[/b] sizi arkadaşınızla sinemaya götürdü 'Sen bizimle oturma' diyerek teşekkür ettiniz.

[b]12 yaşınızdayken[/b] zararlı TV programlarını seyretmenizi istemedi. O evde değilken hepsini izleyerek teşekkür ettiniz.

[b]19 yaşınızdayken[/b] okul masraflarınızı karşıladıvirgul.gif sizi arabayla kampusa götürdü ve eşyalarınızı taşıdı.

Arkadaşlarınız alay etmesin diye kampus kapısında vedalaşarak teşekkür ettiniz.

[b]21 yaşınızdayken[/b] iş hayati ve kariyerinizle ilgili size fikir vermek istedi. 'Ben senin gibi olmayacağım' diyerek teşekkür ettiniz.

[b]22 yaşınızdayken[/b] kep giyme töreninizde size gururla sarıldı. Avrupa seyahati için para isteyerek teşekkür ettiniz.

[b]25 yaşınızdayken[/b] düğün masraflarınızı karşıladıvirgul.gif sizin için hem mutlu oldu hem çok duygulandı. Siz dünyanın bir ucuna taşınarak teşekkür ettiniz.

[b]30 yaşınızdayken[/b] bebek bakimi hakkında size akil vermek istedi. 'Artik bu ilkel yöntemleri bırak' diyerek teşekkür ettiniz.

[b]40 yaşınızdayken[/b] sizi arayıp bir akrabanızın doğum gününü hatırlattı. 'Anne işim başımdan aşkın' diyerek teşekkür ettiniz.

[b]50 yaşınızdayken[/b] o çok hastalandıvirgul.gif hafta sonunda onu görmeye gittiğinizde mutlu oldu.
Ona yaşlıların çocuk gibi nazlı olduğunu söyleyerek teşekkür ettiniz.

Derken bir gün..... o öldü.
O güne kadar onun için yapmadığınız ne varsavirgul.gif o anda kalbinize bir yıldırım gibi duştu....

VE BİR HİKAYE:

'Evin telefonu sabaha karşı üç buçukta çaldı. Uyku sersemi adam telefonu açtı.
Telefondaki ses annesine aitti.
Telaşlandıvirgul.gif korktu başlarına bir şey mi gelmişti?
Annesi 'nasılsın oğlum iyi misin?' diye sordu.
Oğlu şaşkın bir ifadeyle 'iyiyim anne hayırdır bir şey mi oldu siz iyi
misiniz?' dedi.
Annesi 'biz iyiyiz bir şeyimiz yok sadece sesini duymak istedim' dedi.
Oğlu da 'anne bunun için mi aradın saat sabahın üçbuçuğu yarında
konuşabilirdik' diyince annesi de 'rahatsız mı ettim oğlum?' dedi.
Oğlu 'evet anne rahatsız ettin' diyince annesi
'30 sene önce sen de beni bu
saate rahatsız etmiştinvirgul.gif doğum günün kutlu olsun'

[b]EÄžER HALA SİZİNLEYSEvirgul.gif ŞİMDİ ONU HER ZAMANKİNDEN DAHA ÇOK SEVİN....[/b]
UNUTULMAMAK DİLEÄžİYLE...
Ara
history
Oğlu 'evet anne rahatsız ettin' diyince annesi
'30 sene önce sen de beni bu
saate rahatsız etmiştinvirgul.gif doğum günün kutlu olsun'

Çok güzeldi,çok duygulandım,tüm annelerimize saygılar,
teşekkürler.
Ara
sıla
anneler ölmesin yaaaaaa Sad teşekkürler çok güzeldi gözlerim doldu okurken
en başta kendi annem olmak üzere tüm annelerin anneler günü kutlu olsun der ellerinden öperim Smile
Ara
ZencefiL
Sad sızladım yaaa canım annem..herkesin annler günü kutlu olsunnn annelerimiz bi melek değerlerinin bilinmesi lazım çooooooooookk
Ara
cyrano
Annesiz bir dünya düşünemiyorum..
bütün annelerin Anneler Gününü kutlarım..
Ara
YasSmin
Ya ben bu hikyeyi ne zmn okusam çok kötü oluorumm... Annemsiz hayat düşüncesi bile nefesimi kesio düşüneiorum Sad... Allah'm kimseyi annesiz babasız bırakmasın. Tüm annelerin anneler günüde kutlu olsun nede olsa birgün deil hergün onların gnü =))

Buarada teşekkürler çok güzeldi..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Uyandığım H€r Y€ni Günd€ Yitirdim bir K€z DaHa S€ni... €BeRimSin 8 418 04-13-2022, Saat: 08:28 PM
Son Yorum: wildfang
  Gitme Diyorum Az Daha Kalırmısın ? ROSE 18 1,115 04-13-2022, Saat: 05:33 AM
  Bu Gece Siyah Daha Bir Başka.... DarkLady 4 329 04-13-2022, Saat: 01:19 AM
  Madem Ki Yokluğumla Daha Mutlusun €BeRimSin 1 359 04-12-2022, Saat: 08:23 AM
  Yaşamsın sen... Daha ne istiyorsun? ROSE 7 659 04-11-2022, Saat: 10:44 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-16-2024, 04:06 PM