:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
*Gece gece adını anıyorum yine
ZencefiL

506265177_7aebc3984c.jpg
Gece gece adını anıyorum yine, adı batasıca bir hayatta… Yakıştıramıyorum dudaklarıma ama sorun değil yinede, adın durabilir dudaklarımda, dudaklarınla olacaksa…

Çok menfi bir ayrılık hikayemiz var, müspetlikleri yutmuş gibi… Kendimi kendimsiz muaf görüyor gibiyim… Ama geçmiyor sanki bu ayrılığın tesir ettiği her yanım…
Yine asılı kalıy...
or, duvarlarla hazin bir dostluğumda var… Ne güzel hayat be! Acıyor her tarafım, ne güzel! Mutlu muyum ki şimdi kendimle bir başıma, sende yoksun! Yoksulum be, yoksunum senden…
Allah kimsenin başına zeval vermesin, dört duvar kaplı odalar… Haksızlık, suçluluk!
Kendime de kızıyorum çoğunluk onun elinde, diyorum ki ‘susuyorum’ yine kendim duyuyorum!

İçimden çok konuşuyorum, Allah yakacak beni ‘o’ tarafta…
İnsan kendi kendine konuşmaktan da sıkılıyor bir zaman sonra, ne sıkıcı biriyim böyle! Kimse duymayacak beni… Konuşmayacağım bende, kimselere! Çıtım çıkmayacak, sen giderken de öyleydim zaten… Çıtım çıkmadı!
Peki ya konuşsaydım, çıt çıkarır mıydın? Hani mesela seviyorum… Düşer miydi dudaklarından, dudaklarıma? Duymasam da olur, okurum ben onu dudaklarımdan, hatim edermiş gibi…
Aklım çok karışık, darmadağınım!
Neye inanmalıyım? Bilmiyorum, aklımda bütün soru işaretlerim rövaşata atıyor… Kimse cevap vermiyor…

Durgunum biraz da bu gece, yoğun bir sensizlik kalıyor… Birde ona bak besle büyüt… İki kişiyi yüklenmek zor oluyor, çocuğum gibi içtenlikle bakıyorum ona… Sevmiyorum, seviyorum! Kalbimi süpürge ediyorum… Zaten bir tek ona yaranıyorum baksana yoksun yanımda…
Bu sefer bıkmayacağım yalnızlığımdan, hep dönüşüm ona oluyor… Tilki- kürkçü gibiyiz yani…

İsyan etmiyorum, sadece eksik kalıyorum… Ne güzel be, en baştan ölüyorum!
Göğsümü gere gere, gerekirse öle öle! Seviyorum ulan seviyorum!
Bu gecelerden nefret ediyorum, yalnızlık susmuyor… Hani sağır numarası yapıyorum, yinede gerçeklere çeviriyor sırtımı… Ah ulan yalnızlık, sende yan benim gibi!

Sesi çınlıyor dört duvar arasında, yokmuşsun! Ne güzel be, çarpılıyorum…
Büyümüşte bana akıl veriyor birde utanmadan ekliyor; unutursun… Sus diyorum, sende gitmeye meyil etme…
O gelirse pabucun dama atılacak diye üzülme, gelmeyecek…

(alıntı)
Ara
history
Yine asılı kalıy...or, duvarlarla hazin bir dostluğumda var… Ne güzel hayat be! Acıyor her tarafım, ne güzel! Mutlu muyum ki şimdi kendimle bir başıma, sende yoksun! Yoksulum be, yoksunum senden…

Yoksulum ,yoksunum...mutlumuyum ki,,,,teşekkürler.
Ara
ZencefiL
ricalarr (=
Ara
YasSmin
u gecelerden nefret ediyorum, yalnızlık susmuyor… Hani sağır numarası yapıyorum, yinede gerçeklere çeviriyor sırtımı… Ah ulan yalnızlık, sende yan benim gibi!

Çok güzeldi cnm bnm yüreine sağlık
Ara
ZencefiL
teşekkrLer canım..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kimse almasın seni yine bana Kalasın Masal_yuzLu 28 3,890 04-14-2022, Saat: 02:56 AM
Son Yorum: wildfang
  kırık bir aşkın gece notları... levell 6 505 04-14-2022, Saat: 02:36 AM
  Bu Gece Siyah Daha Bir Başka.... DarkLady 4 329 04-13-2022, Saat: 01:19 AM
  Gece ve sevgili yalnızlığım... €BeRimSin 10 458 04-12-2022, Saat: 11:50 AM
  Yine bir sensizlik hakim geceme... PaPaTYa_PReNSeS 1 305 04-11-2022, Saat: 10:31 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 10:40 PM