:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
118 33'ün Reklam Yıldızından Eşcinsel Yanıtı!
YasSmin
Bilinmeyen numaralar reklamıyla adından sıkça söz ettiren Burçin Bildik, bir eşcinseli canlandırdığı reklamdaki abartılı hareketleriyle kimileri tarafından sertçe eleştirilirken, kimileri ise kendisini çok sevdi.

Reklamdaki oyunculuk başarısı kadar sesiyle ve dansıyla da izleyenlerin ilgisi çeken Bildik, 22 yıldır profesyonel olarak ses sanatçılığı yapıyor. Reklam filminin aksine sahnede söylediği şarkılar ve sempatik tavırlarıyla kendisini dinlemeye gelenlerin tam not verdiği Bildik’in sahne aldığı mekan da tıka basa dolduruyor. Sahne arasında konuştuğumuz Burçin Bildik, “Efemine olarak algılanan hareketlerim nedeniyle bana da eşcinsel yaftası yapıştırmaya çalıştılar. Eşcinsel değilim ama şöyle bir durum var: Kimi zaman iyi ki böyle bir girişimde bulunmuşlar ki şu an itibariyle adımdan sıkça söz edilmeye başlandı diyorum” diyor. İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Türk Halkoyunları Bölümünde eğitim gören Bildik, daha önce de birçok reklamda oynadı. Elçin Bildik eşinin sadece efemine hareketleriyle gündeme gelmesinin kimi gerçekleri arka planda bıraktığını söyleyerek şöyle konuştu, “Aslında Burçin’in oyunculuk yönü ikinci planda kaldı. Burçin orada çok iyi bir oyun çıkardı ama bundan söz edilmedi. Evli olduğum erkeğe eşcinsel denilmesine de çok takılmıyor. Eşcinsel olsa birlikte olmamız imkansız olurdu. Benimle evli olduğuna göre bu söylemlere gülüp geçiyorum”

[url="http://www.haber365.com/Haber/118_33un_Reklam_Yildizindan_Escinsel_Yaniti/"]Alıntıdır
[/url]
Ara
PCKoPaT
Reklamın iyisi kötüsü olmaz tabi, bi şekilde söz ettiriyor kendinden.
Âh be.
Ara
acemhe
118 33'ün reklamlarını benim kuzenim çekiyor.. Adamla araları çok iyiymiş... Ve adam sanılanın aksine, çok efendi ve saygılı biriymiş... Ben çok sevdim adamı (:
Ara
Classiic
adamı bilmem de 33 diyen bi bayan vardı o çok güzeldi Big Grin
Ara
YasSmin
Yazık okdrda söylendiler =D
Ara
acemhe
Big Grin ikizim ölmek falan istiyorsan adresi biliyorsun Big Grin
Ara
Classiic
Big Grin niye ölcem det Big Grin
Ara
acemhe
Kıskandım Big Grin Big Grin Big Grin
Ara
Classiic
Kıskanç. ikizim Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şair Reklam Yazarı Hasan Sancak Kahpe Terör Durmalı dedi. REKLAM YAZARI 0 531 08-17-2011, Saat: 12:41 AM
Son Yorum: REKLAM YAZARI
  Şair Reklam Yazarı Hasan Sancak tan Sarkisyan a Ağrılı Cevap! REKLAM YAZARI 0 484 07-30-2011, Saat: 10:37 PM
  Şair- Reklam Yazarı Hasan Sancak’tan Teröre Şiirli Tepki!.. REKLAM YAZARI 0 542 07-16-2011, Saat: 09:43 PM
  Reklam Yazarı Hasan Sancak Yargıtay’a Gidecek! REKLAM YAZARI 0 558 07-05-2011, Saat: 04:08 PM
  Reklam Senaryolarımı Çalan Çalana! REKLAM YAZARI 0 556 07-02-2011, Saat: 01:04 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:50 PM