:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En iğrenç geyikler
YasSmin
[SIZE="3"][COLOR="RoyalBlue"]Azerbaycan TV'de pokemon izledim, "ash pikaçuya, seni seçtim aybalam ceryan şoku atasan dedi" hayattan soğudum ♥

Giderken Ardından Bakmam .. Yani Yüzúnden Görmedigm Hayrı G''tûnde Aramam Wink

Allah'ım bana bir sandalyenin sabrını ve dayanıklılığını verki ; Tüm g*tlere rağmen ayakta durabiliyim.

Günlük tutarken bile hep yapmacık olduk. " Sevgili günlük " demek saçma bence. " Naber lan g*t ? " diyebilmeli insan günlüğüne.

Evet aşk varmış.. Küçükken bir masalda duymuştum; Hatta bir varmış, bir yokmuş .

Yazları dışarısı 35°C iken, Bim'e girmeyi hiç bir şeye değişmem arkadaş.

Uzun süren uğraşlar sonucu yazılmış bir sms'e "ok." diye cevap veren kişi, Dünyanın En uzun küfürüne layık görüldü.

Telefonla konuşurken; Sürekli olarak ''kapatma tuşu'' üzerinde duran parmağın sırrı çözülemedi.

*Öğretmen : Evlαdım El yαzısıylα yαz Demedim mi Ben Sαnα ? - *Öğrenci : Hocαm Bizde Gö**müzle yαzmαdık yαni ♥

Öyle müzikler dinlemek istiyorum ki, komşum gelsin "birαzcık dαhα sesi αçαr mısın?" desin.

Kelebekler hαni 1 gün yαşıyordu lαn αcıdım eve αldım. Pe***nk üç gündür sαltαnαt sürüyor şerefsizim.

Nihαt Doğαn'ı sokαn αkrebin beyin ölümü gerçekleşti.

İlkokulda her sene pergel alıp, daire çiz denildiğinde cebindeki bozuk parayı çıkaran çocuğun selamı var.

Kız kulesi, m.ö 2475 yılında atina kralı tarafından istanbul'da geçen dizilerin sahne geçişlerinde kullanılmak üzre yaptırıldı.

Otobüste arkaya doğru yürüyelim diyen adama "yürümek isteseydik otobüse binmezdik" diyen genci tebrik ediyorum.

Arkamdan Konuşup Beste Yapacağına, Yüzüme Konuşta Düet Yapalım..

Ben Bardak Kırsam Sakarım - Annem Barda Kırsa Nazar Değdi - Babam Bardak Kırsa O Bardağın Orda Ne İŞi Var

Kızların yeni duası '' Maşallah yakışıklı çocukmuş, kaşar değmesin'

Acun yıllardır program düzenliyor,bu zamana kadar bu ülke için yaptığı en faydalı iş Nihat Doğan'ı bu ülkeden götürmek oldu.[/COLOR]
[/SIZE]
Ara
sıla
Ben Bardak Kırsam Sakarım - Annem Barda Kırsa Nazar Değdi - Babam Bardak Kırsa O Bardağın Orda Ne İŞi Var

[i]aynen öyle valla Big Grin

Kızların yeni duası '' Maşallah yakışıklı çocukmuş, kaşar değmesin'[/i]

[COLOR="Red"]eheheheeeee Big Grin Big Grin
süperler ama en güzelleri bunlar bence Big Grin
[/COLOR]
Ara
ZencefiL
:lol: süperlerrrr

Telefonla konuşurken; Sürekli olarak ''kapatma tuşu'' üzerinde duran parmağın sırrı çözülemedi.

harbiden neden böle yav bende öleeym Big Grin
Ara
history
Azerbaycan TV'de pokemon izledim, "ash pikaçuya, seni seçtim aybalam ceryan şoku atasan dedi" hayattan soğudum ♥

Bir keresinde Azeri kanalda western izlemiştim,karnıma kramplar girmişti...
Ara
YasSmin
Beğenmenize sevindimmm =))
Ara
sıla
düzenlediğim için de teşekküre gerek yok Tongue bişey değil Tongue Big Grin
Ara
YasSmin
TEşekkürlerimi bir borç bilirim adminiçemmmm Big Grin
Ara
sıla
senin teşekkürün niye borç olsun ki Tongue ben düzelttim sen teşekkür ettin ödeştik bitti borçlu alacaklı yok Big Grin
Ara
YasSmin
Tamam ozaman :lol:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Iğrenç espiriler YasSmin 0 404 06-16-2011, Saat: 01:00 PM
Son Yorum: YasSmin
  Geyikler :))) ZencefiL 5 560 06-02-2011, Saat: 09:26 AM
Son Yorum: ZencefiL
  Geyikler chatlaq 2 391 07-09-2009, Saat: 04:43 PM
Son Yorum: chatlaq