:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A?k Ve ?l?m..!!
tatlı_cadı
A?k Ve ?l?m...!

9.SINIF

?uan dersteyiz.yan?mda d?nya tatl?s? bir k?z oturuyor.Y?z?ne bakmaya k?yam?yorum.onu ne kadar ?ok sevdi?imi bilmiyor.o benim en yak?n arkada??m. beni sadece arkada?? olarak g?r?yor.nedenini bilmiyorum ama kendimden ?ok utan?yorum...

10.SINIF

Evdeydim aray?p erkek arkada??yla tart??t???n? ve bana ihtiyac? oldu?unu s?yledi.sonra bize geldi.bana s?k? s?k? sar?l?p a?lad?.?uan dizimde uyuyor.sa?lar?n? ok?ay?p og?l y?z?n? doya doya seyrettim.ben onu o kadar ?ok severken o beni sadecearkada?? olarak g?r?yor.nedenini bilmiyorum ama kendimden ?ok utan?yorum...

11.SINIF MEZUN?YET BALOSu

Onunla ?ocukluktan beri arkada??z.8. s?n?ftayken birbirimize s?z vermi?tik lise sonda mezuniyet balosuna gidecek e?imiz olmazsa beraber gidecektik.beni arad? ve erkek arkada??n?n hastalan?p gelemeyece?ini s?yledi ve beraber gidebilir miyiz diye sordu. kabul etttimonu evinden ald?m.balodaki en g?zel k?z oydu.bembeyaz elbisesiyle t?pk? bir melek gibiydi..gece boyu dans ettik.kollar?mdayken hep ayn? ?eyi d???nd?m onu ?ok seviyordum .gece sonunda onu evine b?rakt?m.beni yana??mdan ?p?p en iyi arkada?? oldu?umu s?yledi.onu ger?ekten ?ok seviyorum.ama o beni arkada?? olarak g?r?yor.ona onu sevdi?imi nas?l s?ylerim. nedenini bilmiyorum ama kenmdimden ?ok utan?yorum...

Aradan y?llar ge?ti.. ?imdi o can?mdan ?ok sevdi?im mele?imi topra?a veriyorum. ?zel e?yalar?n?n aras?ndan kara kapl? bir defter ??km?? bana verdiler.okuyup okumamakta karars?zd?m.a?t?m. bu bir g?nl?kt? ve bir sayfas?nda ??yle yaz?yordu...

''?uan dersteyiz ve yan?mda d?nya yak???kl?s? bir ?ocuk oturuyor.y?z?ne bakmaya doyam?yorum.onu ne kadar ?ok sevdi?imi bilmiyor.beni arkada?? olarak g?r?yor.erkek arkada??m oldu?u yalan?n? s?yleyerek ve s?rekli onunla ilgili yalanlar uydurarak yan?nda olabiliyorum.onu can?mdan ?ok seviyorum.bana bir kerecik SEN? SEV?YORUM deseydi d?nyalar benim olurdu...''

Ara
Tam1_MaynaK
bunu biliom emre de yasmıştı güsel bi hikaye gerçekten de ..! Ellerine sağlık ! Wink
Ara
tatlı_cadı
teşekkürler..
Ara
Firari Fırtına
Paylaşım güzel . teşekkür ederiz ...
tatlı_cadı
ben teşekkür ederim..
Ara
Firari Fırtına
Rica ederiz Smile
yoksun duygular