:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
________?ste Yine Susuyorum_________
eRCi
Ne keyifle okudu?um ?iirler ezberimde, ne de ba??ra ?a??ra s?yledi?im ?ark?lar?n s?zleri. Dalg?n g?zlerle y?r?d???m caddelerde kayboluyorum.
Sonsuz bir inatla sar?ld???m radyodan gelen o harika melodilerin de tad? yok? Peki ya o ya?murda iliklerime kadar ?slanmalar?m? kim ?ald? benden? Bilmiyorum!
Susuyorum art?k... Sustuk?a susuyorum. Sustuk?a, ?zerime gelen insanlardan kurtarmak i?in ruhumu, suskunlu?uma sar?l?yorum. Ama yine de saplan?yor y?re?ime baz? kelimeler. Baz?lar? da ac?t?yor ?stelik…
Sessiz geceler benim i?in s???n?lan bir liman sanki. Kendimi bulup bulup kaybetti?im karanl?kta, ??yle bir u?rad???m kelime hazinem de bir anlam ifade etmiyor. D???n?yorum da bu g?ne kadar hep; gibi yazm???m, gibi okumu?um, gibi s?ylemi?im ve en ?nemlisi; gibi sevmi?im...
Elbette hi?bir ?ey, ben ol deyince olmaz. Bunu biliyorum ama zaman da ge?iyor h?zla. T?kenmez sand???m b?t?n s?zler bitiyor ve ben de yava? yava? t?keniyorum... Onca y?ldan sonra; hayata dair ne kald? ki elimde? Kocaman bir hi?! ?yleyse neden bunca ?aba, neye bunca isyan?

?yle anlams?z ki ya?ad???m hayat. Her ?ey az sonra ger?ekle?ecekmi? gibi duruyor, elimi uzat?yorum tutmak i?in, kayboluyor. Benim d???mda kopuyor b?t?n k?yametler ve ben kendime uyan bir k?yamet be?enmiyorum…
Kalbime bir kur?un s?kacak g?n?ll? katilimi ar?yorum ya da y?re?ime su serpecek elin sahibini... Topra?a ate?i d???recek, denizi yakamozlarla s?sleyecek sesin sahibini… Art?k basit ?eyler bekliyorum ya?amdan. ?rne?in, kimselerin bilmedi?i s?rlar?m olmal? ?l?rken... Kimselerin gitmedi?i sokaklar?m olmal?... ??imi
kanatan ?zlemlerle ya?lan?p, sonra da sessizce gitmeliyim bu d?nyadan.

??te yine susuyorum; siyah bir geceye d?n?yor her an?m ve okudu?um her ?iir kanat?yor yaralar?m?. ??imdeki ?ocuk ?l?yor... Yalanc? g?l?mseyi?lerle beni ciddiyete ?a??ran insanlar? da ?nemsemiyorum. Elimden kay?p gidenlerden korkmad???m? bilmiyor ki hi? biri…

yagmur5exqmr7dg1.gif

ÐŽeşaren
emegine saglik...

Paylasimin icin tesekkürler arkadas
Ara
p£r!k!z!
wayyy beee güzelmiş
Ara
MasaL_perisi
İşte yine susuyorum; siyah bir geceye dönüyor her anım ve okuduğum her şiir kanatıyor yaralarımı. İçimdeki çocuk ölüyor...
..................................

Teşekürler...Güzell..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kimse almasın seni yine bana Kalasın Masal_yuzLu 28 3,906 04-14-2022, Saat: 02:56 AM
Son Yorum: wildfang
  Yine bir sensizlik hakim geceme... PaPaTYa_PReNSeS 1 310 04-11-2022, Saat: 10:31 PM
  (Yine YokSun) €BeRimSin 3 370 04-09-2022, Saat: 06:58 PM
  Yine Bir Sensizlik Hakim Geceme.. ÇiLeK 1 336 04-09-2022, Saat: 04:03 AM
  İstanbul Ağladı Ben Yine Tuttum içimde.. ROSE 9 677 04-08-2022, Saat: 03:08 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 09:52 PM