:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her G?l???n Dua Olur Yaln?zl???ma
eRCi
loosingcolorsbysaligia4ov2.jpg
“ Yoklu?unun ?d?l? olarak Cennette sensiz ya?amaktansa Cehennemin avu?lar?nda k?zlenip g?ller ?reyim bahar?ms? sa?lar?na.. “

Kar yang?n? gecenin en dar vaktinde seni d???n?yorum yoklu?unu y?re?imde kanatarak. Suskunlu?una uzanm?? bedenimle demlenmi? yaln?zl???n? yudumluyorum dudaklar?m? ac?tarak. Ba?ucumda yoklu?un, bir beden bol gelen h?zn?n g?mle?i s?rt?mda kan ter i?inde yaln?zl???na ak?yorum. Yetim d??lerimi ezip karanl?klar?n i?inde sensizli?ini kanat?yorum.

Da? ba?? ?ss?zl???na inat r?zgar?n avu?lar?nda a?an k?r ?i?ekleriydik biz seninle. ?mk?ns?zl???n topra??na s?ms?k? tutunmu? ??nar a?ac?n?n umuda g?l?mseyen k?kleriydik biz. Ne sen Mecnun’un Leyla’s? ne de ben ?irin’in Ferhat’ ?. Biz seninle ayn? u?urumun birbirine hi?bir zaman kavu?mayacak iki yakas?yd?k.

Sevdam?zda hep bahar mevsimini ya?ad?k. H?zn?n g??s?nden ac?y? emip yar?lan g?ky?z?n? ?slak d??lerimizle yamad?k bir terzi inceli?iyle. Durmad?k seninle zaman?n avu?lar?nda. A?k?n k?p?ks?z sular?nda sevday? hi? kirletmedik. Yalanc? baharlara tutunup ayn? tomurcu?un ?slak dudaklar?nda ya?ad?k a?k?n tutsakl???n?. Kirpik u?lar?m?z? bulutlara e?ip ayn? ya?mur tanesinde y?kad?k hasretin k?r karanl???n?. Lakin unuttu?umuz bir ?eyler vard? sevdan?n geceye ?r?ld??? zamanlarda. ?mk?ns?zl???n avu?lar?nda eriyen iki g?ne? tanesi oldu?umuzu unuttuk. Kelimelerin en yal?n hallerinde sevi?irken dudaklar?m?z, hasretin ??l s?ca??nda yava? yava? eriyen tenimizi fark edemedik. Ayn? kalbin yurdunda sevdaya nefes al?rken bir g?n terimizin birbirimizin s?rt?ndan ayr? yerlere s?z?lece?ini d???nemedik. Ekti?imiz umut tanelerini ellerimizle bi?emedik. Evet, yenildik. Lakin biz zamana de?il; imk?ns?zl??a yenildik. ?imdi bir nefes kadar yak?n tenine dokunam?yorum, dudaklar?ndan semaya y?kselen nefesinden havaya kanatlanam?yorum. Seni g?r?yorum lakin g?rmemezlikten gelmemi istiyorsun benden. Varl???nda ya?arken yoklu?unda sevmemi bekliyorsun benden. Hakl?s?n belki de. Sana s?z sevdi?im; ben seni “ sensizli?in “ avu?lar?nda sevece?im. Senden tek istedi?im; her zaman hayata g?l?mse. G?l?mse ki; g?l??lerin duam olsun kanayan yaralar?ma.

Bir nefes uza??mdaki sana bir demet g?l??lerimi yolluyorum eriyen umut bah?elerimden. Ellerimle toplad?m birtanem. Asl?nda imk?ns?zl???n duvar?n? a??p kavu?abilseydik bu ?i?ekleri senin sa?lar?na ta? yapacakt?m bir k?r d???n?nde. S?z a??lm??ken seninle bir bahar g?n? k?r d???n?nde evlenmek isterdim. Sa?lar?nda sar?papatyalardan ?r?lm?? bir ta? durmal?yd? ve ?zerinde beyaz bir elbise Melek’lerin kollar?nda gelmeliydin bana. Kelebeklerin g?zlerinden d??en ya?mur taneciklerinin ?slak havas?nda ellerimiz birbirini bulmal?yd?. Ne olursa olsun senin g?zya?lar?n tek ya?murum, senin g?l??lerin tek g?ne?im olsayd?. Offf..?mkans?zl???n? topluyorum bulutlar?n ?slak dudaklar?ndan…

?imdi sensizli?in i?inde yoklu?unun k?v?lc?mlar?nda kurutuyorum ?slak kirpiklerimi. S?cak nefesini ???yen tenimin ?zerine ?rt?p avu? i?lerinin terine s???n?yorum. Yaln?zl???n? dudaklar?mdan parmaklar?ma ak?t?p sat?rlar?mda tek ba??ma a?l?yorum. Ve sen diye karanl?k duvarlara yaslan?p geceye kapat?yorum yorgun g?zlerimi. G?l??lerinle y?re?imi ?pmeden bu ayr?l?k uykusundan uyanmayaca??m.

Bir g?n gelmek istersen yaln?zl???n sen kokan sat?rlar?na umutlar?nla gel. T?vbeleri yar?m kalm?? g?nahlar?nla gel. ??inde yutkundu?un kelimelerini dudaklar?ma s?r?p imkans?zl???n avu?lar?ndan bana gel. G?zya?lar?nla gel, kurumu? dudaklar?ma ab- ? hayat olsun tuzlu ya?murlar?n. Hasretinin kanayan y?re?inle d?n y?re?ime. Geldi?inde yokluk kelimelerini dudaklar?nda ezip yava?ca sokul yan?ma. Usulca sa?lar?n? ??z. Bahar kokulu sa?lar?n? y?re?imin k?y?lar?na getir. Ba??n? koy g??s?m?n sen kokan yast???na. Sesinle dokun ???m?? kirpiklerime. Yoklu?unu s?k?p dudaklar?mdan, y?re?ini ser y?z?m?n yaln?zl???nda bitap d??m?? gamzelerine. Nefesini bir an tutup benim nefesime ver nefesini. Yanan t?m ???klar?n? s?nd?r?p g?l??lerini ?rt ?zerimize.

“ R?zgar? giyinip
Sana geldim d?n gece.
Sa?lar?na dokunmaya gelmi?tim.
K?yamad?m y?re?inden ?pmeye.
K?yamad?m g?zlerinde gezinmeye.
Yata??n?n yan?na usulca ??k?p
Seni izledim i?imde hasretini yutkunarak.
Nefes al???n?,
Meleksi bak??lar?n? izledim bir nefes uza??ndan.

Ellerimi uzattim ellerine.
Bir kez olsun dokunmak istedim i?te.
Hi?bir zaman dokunmad???m y?re?ine
Delicesine sar?lmak ge?ti i?imden.
Dokunsam ?lecektim biliyorum.
Sar?lsam dizlerinde sonsuzlu?a g?cecektim..
Dokunamad?m, sar?lamad?m.

Gidiyorum,
G?nahlar?nda yanmaya gidiyorum.
K?r d???n? d??lerimi,
G?zlerine benzeyen bir k?z cocu?u ?zlemimi,
G?zya?lar?nda yakmaya gidiyorum.
Elimde ne bir resmin,
Y?re?imde ne bir nefesin,
Seni “ sensiz “ ya?amaya gidiyorum.
Yoklu?unda Cennette ya?amaktansa,
Cehennemin avu?lar?nda yan?p
Dudaklar?nda son dua olmaya gidiyorum.
Gidiyorum hasretim,
Gidiyorum helalim..
Seni “sensiz “ ya?amaya gidiyorum.

Yar?n do?um g?n?m.
Ad?n?n yazd??? ?a?r?dan ?te
?ok ?ey istemiyorum sevgili.
Seni “ sana “ bug?nden yaz?p
Yar?n doya doya a?lamak istiyorum.
Ama sak?n a?lama sen.
Her g?zya??n benim Cehennemim olur.
Yoklu?uma inat hep g?l?mse emi.
??nk? her g?l???n duam olur yaln?zl???ma. “

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ne olur sus ölüm melegim...... AsLı 6 427 04-12-2022, Saat: 08:22 PM
Son Yorum: wildfang
  Kal Gönlümde Ne OLur Gitme... eRCi 19 651 04-12-2022, Saat: 10:23 AM
  Dön Ne Olur... Yaşatma Bana Bu Acıları... lover 2 358 04-10-2022, Saat: 06:14 PM
  ~~..::S€vm€s€nd€ OLuR::..~~ €BeRimSin 2 329 04-09-2022, Saat: 07:07 PM
  _{*}_CenneTim OLur muSun_{*}_ €BeRimSin 9 353 04-09-2022, Saat: 07:20 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 11:07 PM