:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arda kalıyor mu?
MaSaL
17731.jpg
Arda kalıyor mu?
Galatasaray kaptanından ilginç açıklama
23 Nisan 2011 / 01:55

Ligde zor günler geçiren Galatasaray kaptanı Arda Turan, bu sezon Galatasaray camiasının ''biraz sallantı yaşadığını'' belirterek, ''Önümüzdeki sene her şey iyi olur. Taraftarımızın desteğiyle iyi bir takımla hep beraber başarıya koşarız'' dedi.
Yıldız futbolcunun bu açıklamaları 'Arda, transfer olmayacak mı?' sorularını akıllara getirdi.
Galatasaray TV'de taraftarların kendisine yönelik desteğinin her geçen gün artmasıyla ilgili bir soruyu yanıtlayan Arda, ''Sağolsun Galatasaray camiası biraz sallantı yaşadı ama taraftarımızla hep beraber ayağa kalkmaya başlıyoruz. Bu sadece benim için değil, tüm takım arkadaşlarım için geçerli. Önümüzdeki sene her şey iyi olur zaten. Taraftarımızın desteğiyle iyi bir takımla hep beraber başarıya koşarız diye düşünüyorum'' şeklinde konuştu.
Arda, sezon başından bu yana çok fazla konuşulduğunun; ancak en güzel yanıtı Manisaspor maçında kendisinin sahada verdiğinin dile getirilmesi üzerine, ''Öncelikle bizim işimiz her zaman sahada. Dışarıda konuşmamalıyız. Buna da gayret etmeye çalışıyoruz ama günümüz şartlarında tabii ki bu çok zor. Ama ben her zaman sahada takım için elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum ve bunun için çalışıyorum zaten'' ifadesini kullandı.
''BARIŞMA, ÖZÜR DİLEME MAÇI''
Ligde yarın oynayacakları Kayserispor maçını da değerlendiren Arda, ''Kayserispor çok güçlü bir takım. Çok ciddiye almamız gereken bir maç. Çünkü Galatasaray, ne olursa olsun her maçı Galatasaray'a yakışan şekilde oynamalıdır. Bunu da en iyi şekilde göstereceğimize inanıyorum. Hem taraftarımızla barışma, hem de özür dileme maçı olarak güzel bir fırsat bizim için'' şeklinde konuştu.

ekoayrıntı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tanman'dan 'Arda kalabilir' sinyali Hasretiim 0 611 04-29-2011, Saat: 11:39 PM
Son Yorum: Hasretiim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 12:18 PM