:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hasret Beni Yordun Sanma...
MaSaL
Damarlarımdan...Geçit vermeyen yolların dar köşelerinden...
Suçlu sevilerin yaralı bekleyişlerinden...

Yürekten dökülen demli sözlerin tesellisinde...
Akıyorum ey zaman...! Sana doğru...

Yerden yere vuruldu yıllarca içimdeki mevsim...
Ne kışı bildim ne de yazı... Tek mevsim yolculuğum vardısmiliv.gif adını benim bile bilemediğimsmiliv.gif bilmediğim... Kayıp anların tortusunda devraldım ışığın tenime değen rengini... Safsmiliv.gif berrak ve öylesine ben doluydu...
Bir sır gibi...
Ömrümden ömrüne açılacak binlerce kapıdansmiliv.gif tek bir kapı var yol aldığım... Canını canıma emanet ettiğin yerde duruyorum... Akan yaşların duruluğunda taşıyorum içime ektiğin tohumlarısmiliv.gif zamansız şarkıların dillendirişi gibi kapanmış yolları... Hasret taşırıyorum yüreğimden an be an... Özlem kavşaklarını dönüyorum adım adım ve her adımda düş taşıyıcılığı yapıyorum...
Seninle aldığım nefeslerin tadı hiç olmadı sevdiğim... Bilmiyorum...
Hayat bazen öyle küçük anlarda kuşatıyor ki dünyasmiliv.gif ben bile ellerimin çocuksu kapanışlarına dayanamıyorum... Kapanıyorum...
İçimdeki girdapların sayısını ezberlediğimsmiliv.gif nice senem oldu şu yaşta... Bazı şeyler var ki gözlerimizden taşıyor geceye... Hangi doğuma uyanıyoruz ve hangi düşlerin kucağında yatırıyoruz mayalı bekleyişlerimizismiliv.gif kestiremiyorum... Asıl daralansmiliv.gif bekleyişlerin boynumuza astığı o kalın ip...
Bizi çıkmaza sürükleyen... Bir sigaraya bile dayanmıyor gecemsmiliv.gif başım dönüyor... Özleminin vurduğu kalbim içten içe çekiliyor sana... Bil ki ben de varoluyorumsmiliv.gif ölümün kucak açtığı bir hayattasmiliv.gif verdiğin o muhteşem tatla... İnsan bazı duyguların eşiğindesmiliv.gif yaşamamışlık çıkmazında açmaza düşüveriyormuşsmiliv.gif anladım... Yıllarca taşıdığım sevgi damlaları bu defa beni vurdu...
Çiçek çiçek dokunuyorsun ömrümesmiliv.gif kendimi ertelediğim bir anda... Ordasın... Yıldızlara boyun eğdiğinsmiliv.gif ellerini sıkıca başında birleştirdiğin gecenin yalnız odasında...
Beklediğim...
Canıma bir ömür yoldaş olacak sevdiğim...Birgün daha yaşandı kollarımda...
Ufak bir kız çocuğu göz kırpıyor yanaklarıma... İlk çığlığını duyuyorum derinlerden... Su gibi... Suya dokunmak gibi...
Terk edip koca bir şehri bilinmezliğin içindesmiliv.gif yepyeni bir sayfa açmak gibi...
Kırmızı tokaları olsun annesinden saçlarına dokunan... Düşleri olsun yaprak yaprak gecelere dokunan ben gibi...
Sevdim...
Birtek seni seçtimsmiliv.gif tüm yaşanmışlıklar adına...
Adınla yatacağım bu gece uykuya... Saatler kala paylaşacaklarımızasmiliv.gif gerçek yaşama ulaşmadan gri bir gökyüzü ellerimle sıyıracağım bu geceyi bulutların arasından...
Üzülmemeliyim biliyorumki! KALBİMDESİN KALBİNDEYİM...
Sesim...

Sesinin yankısı...
her nerdeysen düşündesmiliv.gif senin yanına geliyorum sevdiğim..
Eğer buradaysansmiliv.gif senden başka bir yere gitmiyorum...
Yazgımsmiliv.gif biraz da kanaması hayatın...
hala kanayabildiğimi görebilmek belki de...
tıpkısmiliv.gif uykunda açtığın tenini tenimle örtebilmek gibi..
Güçsüz bırakmayacağınısmiliv.gif ellerinle ömrüme her zaman dokunacağını ve seni ömrüm yettiğince seveceğimi biliyorum...
Sen sevdiğimsin...
Göğsünde ölmeyi beklediğimsin
Bil kismiliv.gif her can alışında hayatsmiliv.gif çeperlerini tekrar doğmak için tekmeliyorum..
günaydınım...
sevdiğim...
YasSmin
Vaaaay süper yüreğin dert görmesin
Ara
# Pè®iM§ii #
Yüreğine Sağlık..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yorgunum Hayat ,Üzme Beni .. ROSE 11 1,563 04-12-2022, Saat: 06:14 PM
Son Yorum: wildfang
  Giderken Beni Degil,yuregimi Dinle... >As!_M€L€q< 11 623 04-09-2022, Saat: 10:13 PM
  SEN beni SENSİZ sansanda roket55 1 773 04-09-2022, Saat: 02:02 PM
  Suskunluğumdan anla beni ... ROSE 7 576 04-09-2022, Saat: 12:53 PM
  Beni Sevmek... MasaL_perisi 16 727 04-08-2022, Saat: 08:00 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 12:15 AM