:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biraz Geç Kaldın * Candan Ünal
acemhe
[INDENT] Hepsi bir zaman hatası.. Birkaç yıl erken doğmalıydın, biraz daha erken gelmeliydin kollarıma.. Zamanı kırdık ilk göz göze gelişimizde. [INDENT]47BE978F8E6B9E2E2E55C43F772FE.jpg
[/INDENT][INDENT][INDENT][/INDENT][/INDENT]Biraz Geç Kaldın..

Neleri değiştirdik bilmeden dün gece? Birkaç kaçamak bakışı yakaladık birbirimizde. Senin de kalbin çarptı biliyorum, elim eline yanlışlıkla değdiğinde.
Kalksak mı hiç tanımadan birbirimizi? O ateşli tutkuyu hep hissetsek mi? Bozulacak biliyorum büyüsü bu düşlerin, sen ve ben hep uzak yaşayıp gitsek mi?
Hala vakit varken, ikimiz ayrı kapılara gidip, dönsek mi köşeleri? Biliyorum daha önce de gördüm böyle yanıp sönen hevesleri..
Birkaç yıl geç geldin. Ruhum o kadar yaşlandı ki! Önümden gemiler geçti, üstümden dalgalar; ben hep limandım, onun gibi direndim.
Eski bir kitabın ilk baskısı gibiyim. Sayfalarım sarardı, çizildi satırlarım. Elden ele dolaştım ama değerimi yitirmedim.
Yine de çok yaşlandı gözlerim. Artık parlamıyor gözbebeklerim. Sen çok geç kaldın güz rüzgarı, biraz önce gelsen, bende de eserdin.
Öyle açken gönlüm aşka, bir sokak çocuğunun şekere baktığı gibi bakıyorum sana. Gücüm yetmez ellerini tutmaya, sen gelsen bile ben düşerim.
Yalpalayarak çarpıyorken duygularım duvarlara, seni de belki görmeden geçerim. Hiç kimseye aidim, kalbim istiyor ama aşka bile hiç olmadığım kadar yabaniyim.
Biraz geç kaldın gözleri güzel bakan küçük şehrin erkeği, ben senden önce elendim. Şimdi duvara asılmış o elekte, bir un tanesiyim.
Candan Ünal

[/INDENT]
Ara
YasSmin
Mükemmel bir yazı... Ve ben çok korkuyorum hayatımın odak noktası olacak adama bunları sölemekten;

Birkaç yıl geç geldin. Ruhum o kadar yaşlandı ki!
Ara
sıla
okumadım ama eminim güzeldir Smile teşekkürler acemhe sen daha güzellerini yazıyosun
dicem candanunal alıncak onun için demiyim Tongue
Ara
acemhe
YasSmin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Mükemmel bir yazı... Ve ben çok korkuyorum hayatımın odak noktası olacak adama bunları sölemekten;

Birkaç yıl geç geldin. Ruhum o kadar yaşlandı ki!

[INDENT]Zaten o adamlar geldiğinde iş işten geçmiştir...
İçindeki birşeyler bitmiştir ona karşı Smile
[/INDENT]
Ara
YasSmin
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[INDENT]Zaten o adamlar geldiğinde iş işten geçmiştir...
İçindeki birşeyler bitmiştir ona karşı Smile
[/INDENT]

Yok ben geri dönen için demiyorum. Hayatıma yeni giricek insan için. Aşk'ı öldürdük mantığı dirilttikte. Mantıklı bi öpücük ne kadar uzatır ilişkinin ömrünü? Delicesine ağızdan çıkcak gibi çarpmayan kalp ne kadar sabreder ki?
Ara
acemhe
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:okumadım ama eminim güzeldir Smile teşekkürler acemhe sen daha güzellerini yazıyosun
dicem candanunal alıncak onun için demiyim Tongue

[INDENT]Big Grin ablacım teşekkürler yazıyorum taktiri size kalmış Tongue
Günlük açsak ya foruma o zaman daha iyi şeyler çıkacağına inanıyorum (:
[/INDENT]
Ara
acemhe
YasSmin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yok ben geri dönen için demiyorum. Hayatıma yeni giricek insan için. Aşk'ı öldürdük mantığı dirilttikte. Mantıklı bi öpücük ne kadar uzatır ilişkinin ömrünü? Delicesine ağızdan çıkcak gibi çarpmayan kalp ne kadar sabreder ki?

[INDENT]Aman be, gelmesin..
Gelen gitmek için geliyor zaten...
Hoşça kal demeyi aklımıza getirmeyerek pembe gözlüklerle bakıyoruz önceleri, kocaman kocaman "hoş geldin" ler yapıştırıyoruz o adamların yüzlerine...

Ama "hoşça kal" senfonisi ile simsiyah gözlüklerle uğurluyoruz...
Her gelen gitmek için geliyor...
Kalanlar ise bize rastlamıyor...

Ne kadar dertliymişim ya Tongue
[/INDENT]
Ara
YasSmin
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
[INDENT]Aman be, gelmesin..
Gelen gitmek için geliyor zaten...
Hoşça kal demeyi aklımıza getirmeyerek pembe gözlüklerle bakıyoruz önceleri, kocaman kocaman "hoş geldin" ler yapıştırıyoruz o adamların yüzlerine...

Ama "hoşça kal" senfonisi ile simsiyah gözlüklerle uğurluyoruz...
Her gelen gitmek için geliyor...
Kalanlar ise bize rastlamıyor...

Ne kadar dertliymişim ya Tongue
[/INDENT]

sende dolusun benim gibi
Ama bir türlü boşaltamıosun dimi içindekileri?
Dertli deil yoruma açık büyük kapsamlı bi konu bulduk sanırım Smile
Artık bizede kalanlar rastgelmesi dileğiyle ozaman :proud:
Ara
acemhe
YasSmin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sende dolusun benim gibi
Ama bir türlü boşaltamıosun dimi içindekileri?
Dertli deil yoruma açık büyük kapsamlı bi konu bulduk sanırım Smile
Artık bizede kalanlar rastgelmesi dileğiyle ozaman :proud:

[INDENT]Boşaltamıyorum, boşalacağına da inanmıyorum..
Bu nasıl birşey biliyor musun ?
Camı açtığında bağıra çağıra tüm kelimeleri kusmak ve bunu kimsenin duyamaması gibi....
Ya da sokakta başı boş yürürken ağladığını kimsenin görememesi gibi...
Gözlerinin daldığının yerde o adamın sana gülen gözlerle bakması ve sen sırıttığında herkesin seni deli sanması gibi...

Rast gele (:
[/INDENT]
Ara
YasSmin
Yarı şizofrenik, yarı melankolik...
Ben bunları anlıyorum gerçekten anlıyorum...
Birsürü kalabalığın içinde aslında tek olmak gibi...
Düşüncelerini başkasına açıkladığında aslında anlayabilcekleri dilde açıklamadığını bilip sürekli anlatmak ama her deneyişte anlatamamak gibi...
Varken yok olması yokluğundan varlık çıkarmak gibi...
İllet bir hastalık başka birşey değil...

İnşallah hepimize rastgelir =))
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hiçbir rüyada sana rastlamıyorum * Candan Ünal acemhe 2 1,630 04-14-2021, Saat: 02:22 AM
Son Yorum: badelie
  Kimi Bekliyorum? * Candan Ünal acemhe 7 2,003 06-20-2016, Saat: 10:30 AM
Son Yorum: acemhe
  Topal Savcı Ünal Arık'ın Rezilliği - Ayşe Arık Şžiranlı@ 0 579 06-20-2016, Saat: 09:53 AM
Son Yorum: Şžiranlı@
  Öleceğim Diye Korkudan Altıma Kaçırıyorum - Ünal Arık Şžiranlı@ 1 1,176 06-20-2016, Saat: 09:52 AM
  Bizim Ailede Ossurmak Ayıp Değil - Emekli Topal Savcı Ünal Arık Şžiranlı@ 0 553 06-20-2016, Saat: 09:51 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 02:03 PM