:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İnanılmaz Evlenme teklifi
sıla
[YT]cDOSOTcXP_8[/YT]

vay beeeehhh millet bi evlenme teklifi için neler planlıyo... pehh :grumble:
Ara
YasSmin
Ya izleyemiyorum ama bu 40 küsür ülke dolaşıp insalara bişeler söleten vieoysa o uçak reklamı beaaaa Big Grin Gördünüz mü siz Türklerde bu kdr gelişmiş bi romantik anlayışa sahip adam =)) Anca reklamlarda Big Grin
Ara
sıla
he sana o zaman hiç bişey reklamı olmayan bi evlenme teklifi anlatıyım benim kızkardeşimin bi arkadaşı var yelda ismi kızın neyse bunun sevgilisi askerden izne geliyo çocuk neyse tekne kiralamış boğazda tekneyle geziyolar yemek yiyolar fln tam boğaz köprüsünün altında duruyo tekne ve köprünün altına lazer ışıklarıyla benimle evlenir misin yelda yazıdırıyo düşün askerdeyken planlamış herlade al sana romantik Türk erkeği Tongue hem de askerdeyken bile sevgilisine nasıl evlenme teklif edeceğini düşünecek kadar romantik..
Ara
ZencefiL
vay beeeeeee Big Grin bunu biliodum anlatmışdın ama gene aklıma geldi bak şimdi Big Grin ne düşünceli insanlar var be
Ara
YasSmin
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:he sana o zaman hiç bişey reklamı olmayan bi evlenme teklifi anlatıyım benim kızkardeşimin bi arkadaşı var yelda ismi kızın neyse bunun sevgilisi askerden izne geliyo çocuk neyse tekne kiralamış boğazda tekneyle geziyolar yemek yiyolar fln tam boğaz köprüsünün altında duruyo tekne ve köprünün altına lazer ışıklarıyla benimle evlenir misin yelda yazıdırıyo düşün askerdeyken planlamış herlade al sana romantik Türk erkeği Tongue hem de askerdeyken bile sevgilisine nasıl evlenme teklif edeceğini düşünecek kadar romantik..

Allah'm bana hep odunlar mı denk gelir :cokkizdim: :cokkizdim:
İyimiş güzelmiş hoşmuş bize de denk gelirse memnun olcem :drool5:
Adam gayet açık net bir şekilde gerçekten seviomuş baksana :wink2:
Ara
sıla
he yau kardeşim de nişanlı ya bi doğumgününde tektaşa gitti kabul etti evlenme teklifini çok sıradan evlenme teklifi oldu seninkisi dedim Tongue Big Grin
Ara
ask_sehidi
yalan bunlar yha geç karşına bnmle ewlensene demek yeter gerek var böyle şeylere Big GrinBig Grin
Ara
Classiic
Ya şu erkekleri yerden yere vurmayı ne çok seviyosun yav Big Grin

Sana böyle denk gelmez. Gelmesinde zaten Big Grin Odun denk gelsin Big Grin Hiç heycan romantiklik olmasın.

Video da güzelde şahsen ben yapmazdım Big Grin
Ara
sıla
bakalım benim mikemmel romantik aşkım bana nasıl bi süprizle evlenme teklifi etcek Big Grin
çok büyük bi süpriz yapıp evlenme teklifi etmezmiş en büyük süpriz :yikildim:
Ara
ask_sehidi
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bakalım benim mikemmel romantik aşkım bana nasıl bi süprizle evlenme teklifi etcek Big Grin
çok büyük bi süpriz yapıp evlenme teklifi etmezmiş en büyük süpriz :yikildim:

aynen güzel süpriz olur Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İnanılmaz düğün dansı. Süpriz! Sonuna kadar izleyin YasSmin 18 866 05-23-2011, Saat: 11:48 AM
Son Yorum: ZencefiL
  İnanılmaz evlenme teklifine cvp ask_sehidi 1 435 04-22-2011, Saat: 10:42 AM
Son Yorum: YasSmin
  adam Ağzıyla Gitar Solosu yapıyor inanılmaz sıla 3 484 01-22-2011, Saat: 01:21 PM
Son Yorum: PCKoPaT
  İnanılmaz O_O riukeen 3 450 05-12-2010, Saat: 03:42 AM
Son Yorum: riukeen
  Azerice evlenme teklifi EndLess 0 452 04-28-2008, Saat: 09:54 AM
Son Yorum: EndLess

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 09:05 AM