:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen Değişmezsin! * Candan Ünal
acemhe
Sen Değişmezsin!

Şimdi başka bahardayız. Yarınlarımız kırgın ve sen keşke başka biri olsaydın…

AA34AFC6725263C5D6ABFED8B42AE.jpg

[INDENT]Sen Değişmezsin!

Elimde değil değiştirmek seni. Aklından geçen o çocukça oyunlarıNokta.gif numaraları.. Oysa kimse senin gibi düşünmezdi sanırımNokta.gif düşünmemeli…
Hepsi çok komik bunların… İlgi istiyorsunNokta.gif ilgi yetmiyor; sevgi istiyorsunNokta.gif sevgi yetmiyor. Kim ne dese suçluNokta.gif kim ne dese haksız.. Bu böyle nereye kadar sürer?
Oysa seviyorum seniNokta.gif hem de çok! Nedir seni bu saçma ve gülünç oyunlara taşıyan? Ah! Bir görsen dışarıdan kendiniNokta.gif nasıl durduğunu..
Keşke yer değiştirebilsekNokta.gif benim gözlerimle bakabilsen kendine; benim aklımla düşünebilsen.. Keşke… Öyle zor ki seninle yaşamak!
Konuşarak anlatılmazsınNokta.gif anlamazsın. En iyi bildiğin çekip gitmektir hayatlardanNokta.gif onu da yapsan yapayalnız kalırsınNokta.gif biliyorum.
Hastalansan bir tas çorba verenin olmazNokta.gif sürünürsün yabancı diyarlarda. Kulağım duymasa daNokta.gif ruhum huzur bulmaz.
O yüzden sana git diyemem ama kalman da beni çok yoruyor. Ne var şurada köşende otursan? Bunca sorunu çıkarmadanNokta.gif yaşamın renklerini tatsan?
Çevrendekileri huzursuz etmesenNokta.gif daha çok sevileceksin. Yalan söylemesen meselaNokta.gif etrafındakileri kandırmasan!
El iyisi derler senin gibilere bilir misin? Ele iyiNokta.gif ailesine kötü davranan demektir. Senin yaptıkların kötülük de sayılmaz aslında. Biraz cehaletNokta.gif biraz sevgisizlik! Sevgisizlik diyorum çünkü senin istediğin sevgiyi kimse veremez. Sence sevgisizsinNokta.gif bana sorsan el üstündesin.
Seni değiştirmem mümkün değil ama belki şunu hatırlatabilirim: Ömür çok kısa! Biraz da insanları kırmadan yaşa!

Candan Ünal[/INDENT]
Ara
YasSmin
Öyle zor ki seninle yaşamak!
Konuşarak anlatılmazsınNokta.gif anlamazsın. En iyi bildiğin çekip gitmektir hayatlardanNokta.gif onu da yapsan yapayalnız kalırsınNokta.gif biliyorum.
Hastalansan bir tas çorba verenin olmazNokta.gif sürünürsün yabancı diyarlarda.

Güzel bir yazıydı teşekkürler =))
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hiçbir rüyada sana rastlamıyorum * Candan Ünal acemhe 2 1,781 04-14-2021, Saat: 02:22 AM
Son Yorum: badelie
  Kimi Bekliyorum? * Candan Ünal acemhe 7 2,101 06-20-2016, Saat: 10:30 AM
Son Yorum: acemhe
  Topal Savcı Ünal Arık'ın Rezilliği - Ayşe Arık Şžiranlı@ 0 606 06-20-2016, Saat: 09:53 AM
Son Yorum: Şžiranlı@
  Öleceğim Diye Korkudan Altıma Kaçırıyorum - Ünal Arık Şžiranlı@ 1 1,204 06-20-2016, Saat: 09:52 AM
  Bizim Ailede Ossurmak Ayıp Değil - Emekli Topal Savcı Ünal Arık Şžiranlı@ 0 578 06-20-2016, Saat: 09:51 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 10:07 PM