:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kararsizlik Den?z?nde B?r Damla...
>As!_M€L€q<
Karars?zl?k denizinde bir damla..Evet sevgilim uzun zamandir kararsizlik denizinin i?inde ?irpinip duruyorum.Kararsizligim ve ben artik b?t?nlesmisiz sanki.Ne o beni ne de ben onu birakamiyoruz.Senden ayrildigimdan beri b?yleyim aslinda.Ney nasil yapmam gerektigine,ne yapmam gerektigine bir t?rl? karar veremiyorum.Bir?ok insan var etrafimda sevebilecegim...Hatta beni senin beni sevdiginden ?ok daha fazla sevebilecek,bana hi? d?s?nmeden ?mr?n? adayabilecek insanlar var.Ama olmuyor!Dogru olanin hangisi oldugunu birt?rl? bilemiyorum,anlayamiyorum!Karsiliksiz sevginin sonu yok daha d?n sana artik seni bir dost g?z?yle sevecegimi s?ylerken bile kararsizliklar i?inde yitip gidiyordum...Ama en sonunda s?yledim ve herzamanki gibi yine pisman oldum!Sikildim artik sevgilim...Senden ayrildiktan sonra s?rekli yanlislar yapmaktan ve yaptigim yanlislarin ardindanda kararsizliklar ve pismanliklar i?inde kivranmaktan sikildim.

Bazen ?yle bir noktaya geliyorumk ki solugum t?keniyor,bedenim,ruhum,kalbim ayni anda isyan etmeye basliyor!Iste o zamanlarimda delicesine haykirmak ve nefesim tikanana kadar hi?kira hi?kira aglamak istiyorum.Yardim dilenebilecegim hi?kimsem yok.Benim tek dostum,sirdasim,yol g?stericim sendin artik hi?kimsem yok!Kalabaliklar arasinda yapayalnizim sevgilim,sensiz kimsesizim.Binlerce insan var etrafimda derdimi dinlemeye,acimi paylasmaya hazir ama olmuyor iste.Kim yardim edebilrki bana?Kimin elinden birsey gelir?Ya da kimin g?c? yeter beni bu kararsizlik denizinin i?inde bogulmaktan kurtarmaya?Yetmez iste sevgilim..Sen gittikten sonra da beni hayata tekrar d?nd?rmeye hi?kimsenin g?c? yetmedi zaten...

Evet senden sonra da asklarim oldu eger merak ediyorsan!Asklarim ve ayriliklarim oldu bir s?r? ...Kendi kararsizliklarimin bedelini ?detip aci ?ektirdigim insanlarda oldu elbet.Ama inan bana hi?birini de bilerek yapmadim,hi?kimseyi ?zmek,kirmak istemedim ama onlar israrla yaklastilar bana,bei degistirebileceklerini,yeniden hayata d?nd?rebileceklerini umud ettiler ama sonu? hep h?sran oldu iste!Bazende ben yaklastim bazilarina belki beni kurtarabilirler,belki bu sefer mutlu olabilirim umuduyla...Ama nafile!?? g?n bes g?n ve sonrasinda her zaman oldugu gibi herseyde,her s?zde seni aramaya baslamalarim!Ve t?m bu kararsizliklarin,ayriliklarin ardindan yine i?ine d?st?g?m kararsizligim...Sokaktaki her sesi sen sanisim,her telefonu sensin diye a?isim,her ayak sesine belki gelmissindir diye kosusum...Ve nihayet yine; Ben,karsiliksiz sevgim,acilarim,kararsizligim ve pismanliklarim...

Yalniz degilim aslinda. Baksana bana senden kalan bir?ok dostum var iste!Tabii g?zyaslarimida unutmamak gerek...Onlar benim en vefali dostum.Onlar beni bir tek gece bile yalniz birakmayan dostum...Ve sonra uykusuz gecelerim var tabii.G?nes dogana kadar bana bikip usanmadan yoldaslik eden sokaklarin sonuz karanligi var!Anilarin var bana senden kalan,yataga her uzanisimda uykuya dalmadan uzun uzun d?s?nd?g?m anilarimiz var.Ve i?imdeki sonsuz sensizligime inat birazcvik bile azalmayan bu deli sevdam var...G?r?yormusun sevgilim?Sen beni birakip gitmis olsan bile ben yalniz degilim aslinda.Sen gittin ama bir?ok acimasiz fakat acimasiz oldugu kadarda vefali dost biraktin ardinda...
w00w
Yalniz degilim aslinda. Baksana bana senden kalan birçok dostum var iste!Tabii gözyaslarimida unutmamak gerek...Onlar benim en vefali dostum.Onlar beni bir tek gece bile yalniz birakmayan dostum...Ve sonra uykusuz gecelerim var tabii.Günes dogana kadar bana bikip usanmadan yoldaslik eden sokaklarin sonuz karanligi var!Anilarin var bana senden kalan,yataga her uzanisimda uykuya dalmadan uzun uzun düsündügüm anilarimiz var.Ve içimdeki sonsuz sensizligime inat birazcvik bile azalmayan bu deli sevdam var...

Yüreğine sağlık... Teşekkürler...
Ara
esrarengizyolcu-06
harika ya sanki benim için yazılmış bir şiir tesekkür ederimm
Ara
>As!_M€L€q<
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yalniz degilim aslinda. Baksana bana senden kalan bir?ok dostum var iste!Tabii g?zyaslarimida unutmamak gerek...Onlar benim en vefali dostum.Onlar beni bir tek gece bile yalniz birakmayan dostum...Ve sonra uykusuz gecelerim var tabii.G?nes dogana kadar bana bikip usanmadan yoldaslik eden sokaklarin sonuz karanligi var!Anilarin var bana senden kalan,yataga her uzanisimda uykuya dalmadan uzun uzun d?s?nd?g?m anilarimiz var.Ve i?imdeki sonsuz sensizligime inat birazcvik bile azalmayan bu deli sevdam var...

Y?re?ine sa?l?k... Te?ekk?rler...
R?CA EDDR?MMM...?OK SAOL
>As!_M€L€q<
esrarengizyolcu-06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:harika ya sanki benim i?in yaz?lm?? bir ?iir tesekk?r ederimm
SAOL ARKADA?IMMM BU ???R DE??L AMA HEHHEHEH NESE

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  B?r Damla Sen eRCi 3 360 04-05-2022, Saat: 03:56 PM
Son Yorum: wildfang
  ?ki damla g?zya??m?d?r a?lamak?... Stinq 2 389 04-05-2022, Saat: 03:27 AM
  Damla damla birikti karanl?klar,bitimsiz oldu sonra... eRCi 5 479 04-04-2022, Saat: 08:49 PM
  ?ki Damla Stinq 6 540 04-04-2022, Saat: 03:19 PM
  Bir Damla Ya?t?m G?zlerinde Stinq 1 419 04-04-2022, Saat: 03:25 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 10:33 PM