:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: ?iir j?ri heyetine ba?kan kim olsun?
?syanbitmez
14.89%
7 14.89%
Masal Y?zl?
2.13%
1 2.13%
Punisher
6.38%
3 6.38%
Masal Perisi
4.26%
2 4.26%
rose
46.81%
22 46.81%
Papatya Prenses
25.53%
12 25.53%
Katılımcı sayısı: 47 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?iir j?ri heyetine ba?kan se?imi.....
YARGIÇ
Arkada?lar en g?zel ?iirlerin se?ilmesi i?in g?revlendirilen arkada?lar?m?z aras?ndan ?iir j?risine ba?kan se?ilecektir.Bu se?imin sizlerin oylar? ile belirlenmesinin uygun oldu?unu d???nd???m?z i?in bu oylamay? sizlere b?rak?yoruz.J?ri ba?kan? oylamaya belli nedenlerden dolay? kat?lmayan j?ri ?yelerinin oy hakk?n? kullanma yetkisine sahip olacakt?r.Oylama 22.11.2006 ?ar?amba g?n? sona erecektir.Oylar?n?z? kullanarak j?ri ba?kan?n?n belirleyiniz...
Ara
YARGIÇ
Arkadaşlar küçük bir problem dolayısı ile anketi değiştirmek zorunda kaldım.Oy kullanan arkadaşlardan özür dilerim yeniden oylarınızı kullanabilirsiniz.
Ara
w00w
Hepsi birbirinden güzel şiir yazıyor ve şiir yorumluyor... Verdim birine oyumu Big Grin O da bende kalsın Smile
Ara
milagros
yeni üye olduğum için okuduğum şiirlerin içinde beğendiklerim ROSE oldu....
Ara
PunisheR
jüri üyesi olarak başkan seçimine iki adayım var aslında..birisine oy verirsem diğerine vermediğim için haksızlık yapmış sayıcam kendimi..

o yüzden 2 oy kullanıorum,biliorum ii bişi deil ama doğrusunun bu olduguna inanıorum şu anda..

o yüzden oylarım rose ve isyanbitmez'e
Ara
PunisheR
haydaaa bi oy olarak kapatılmış Sad

yha rose a kullanmış oldum ama isyanbitmez de aynı derecede hakedio bence..isyanbitmez 2. oyu atamayacağımı düşünemedim kusura bakma..
Ara
CariSmaBoY
Oylamada açık ara fark var ama önümüzde henüz 2 gün war. Herşey her an değişebilir...
YARGIÇ
Sülocum sana katılıyorum her an herşey değişebilir.
Ara
HayatYasam
Bnde Oyumu Verdim Herkes Brbirnden Gzel Yazıyor
Ara
€stapitipiti
ben oyumu ROSE ye verdimmmSmile...harika şiirler yazıyorr......
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 07:36 PM