:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ve isyanın en ahlaklısını kuşanarak !!
Hasretiim
22c4d1a145835cb41b007fb298edfcec.jpg

Özgür bırakalıdan beri özgürlüğümü ve umudumuvirgul.gif yarınımı
buz kesti hayatvirgul.gif soğuk vurdu şefkat ve merhametevirgul.gif taşıyacak gücüm kalmadı hayatıvirgul.gif yaslanacakvirgul.gif tutunacakvirgul.gif ve ellerim titriyorvirgul.gif her geçen gün yüzleri seçilemeyecek kadar yakınlaşırken yakınlarım itiraf etmek zor geliyor ben mi ağır kaldım yoksa onlar mı beni terk ettivirgul.gif

bitkinimvirgul.gif sürünerek kurtulabilir miyim yetişebilir miyimvirgul.gif kan kaybederkenvirgul.gif artık bir tek cesedim ruhuma - ruhum cesedime yoldaş kalmışkenvirgul.gif levhalar gösteriyor aşamayacağım kaç dağ ardında kaldığımıvirgul.gif sesler geliyor; akbaba bayramının habercisivirgul.gif kurtların neşesi…
düşüp geride kalanları düşünce hatırlıyorum ve ilerde düşecek olanları…
umursanmadığım bu durakta ne yazık ki gülmek bile ‘acı acı’virgul.gif ağlamak gözyaşısızvirgul.gif konuşmak dilsizvirgul.gif aşksız sevgisizvirgul.gif öfke yersiz…

oysa varabilseydim varmak istediğim kırmızı halılar düşüne yetişebilseydim taç giyme törenimevirgul.gif siyah takım elbisemvirgul.gif beyaz gömleğim ve kırmızı kravatım bu kadar balçığa bulanmasaydıvirgul.gif eksiltmeyecektim alfabemdeki i. s. y. a. n. harflerinivirgul.gif oysa yolun sonunu bilenler yolun yarısından hiç bahsetmemişlerdi ki nereden bilebilirdim revan olmadan uğrunun nisyan ve hüsran parantezinde olduğunu…

artık faydası olmayan bir sabrı değilvirgul.gif kimseye zararı olmayan bir isyanı seçiyorum.
haykıramıyorumvirgul.gif utancımdanvirgul.gif fısıltılar dökülüyor dudaklarımdan tutamadığımvirgul.gif aşk yalanmış düşene sevda…virgul.gif nankörmüş umut yitip gidenevirgul.gif mutluluk çokmuş sevmeyi bilenevirgul.gif onca hissiyat arasında inancım bir tek hüznevirgul.gif yani hiçbir zaman terk etmeyene….

yaşanan sessiz senfoni havasındaki kıyamet kimsenin ilgisinden uzakvirgul.gif rüzgara karşı olmalı ki dualarım harf harf dağılıp yüzüme çarpmaktavirgul.gif … mavisi çekilmeye başladımı gökyüzününvirgul.gif karanlığa ve kararmışlığa yüz tutmuş bulutların baskın ihtilali ardı gelecek olan rahmet değildir ki bu mevsimde bilinir ki tufandırvirgul.gif yakındırvirgul.gif ve tek mevsim vardırvirgul.gif özlediğim nisan’ımı ararken yolumun çıktığı coğrafyada
dört ay eylülvirgul.gif
dört ay ekim
dört ay kasım

acının öznesi olmuş ruha acıyan bakışlar vız geliyor artık üzerimde ilk zamanların acemiliği kalmadı ki paylaştıkça azalır yalanına kendimi inandırayım… dillendir(e)miyorum…

‘‘ dile kolay ’’

kaybedecek hiçbir şeyi olmayanın cesaretini hiçbir şeyim kalmadıktan sonra yüklendimvirgul.gif en ağır sözleri sürdüm dilimin namlusuna tetiğin parmağa yakınlığında artık yüreği ile bağlantısı kesilmiş aklımın ölümüvirgul.gif kendimi son bir kez daha yoracağımvirgul.gif kovulduğumvirgul.gif incindiğimvirgul.gif bu diyarda ve isyanın en ahlaklısını kuşanarak…
gözlerim açık olacakvirgul.gif dilimin suskunluğunda etrafımı seyredeceğim inlerken dönüp bakmayanların etrafıma nasıl toplandıklarınavirgul.gif rövanşını alırken tanımazlıktan gelmenin hazzına en son ben varmış olacağım…
ve hep susacağım
susmaktan başka isyanım yok’ demiştim.
Ara
history
yaşanan sessiz senfoni havasındaki kıyamet kimsenin ilgisinden uzakvirgul.gif rüzgara karşı olmalı ki dualarım harf harf dağılıp yüzüme çarpmaktavirgul.gif

Yanlızlığımla dostluğumu ilerletmişken,
neden sen tuttun ellerimi,
neden yüreğimdesin,
biliyorum sende gideceksin,bir temmuz sabahında,
elimde sıcaklığın,
yüreğimde sızın,
yanaklarımdaki göz yaşlarım,
ve ben
ve yanlızlığım
sensiz
acılarımla yanlız,
........