:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
*hulusi bey-ben hayatta 3 şeyden nefret ederim:D
ZencefiL
[YT]ThHBu3c5B50[/YT]

müthiş 3Lemeler Big Grin bayılıorum yaa
Ara
ZencefiL
[YT]6SHyGE2ccDg[/YT]
Ara
ZencefiL
Hulusi: Bak evlat, ben hayatta üç şeyden nefret ederim. Bir, dişlerinin arasındaki boşluklardan böyle garip garip sesler çıkaran insanlar... böyle (Hulusi dişleri ile acayip sesler çıkartır). İki, kara kedi gördükleri zaman onun uğursuzluk getireceğini zannedenlere karşı hayvansevenlerin tepki göstermesi. Üç, çalışanlarımdan birinin karşıma oturup böyle sırıtarak bacak bacak üstüne atıp bana bakması.
:yikildim:
Ara
ZencefiL
Hulusi: Bakın evlatlar, ben hayatta üç şeyden nefret ederim. Bir, elimde kumanda aletiyle uyurken kumanda aletinin elimden kayıp büyük bir gürültüyle yere düşmesi. İki, gene televizyon karşısında uyurken kendi horlamama kendim uyanmam. Üç, şirketimin ithalat müdürüyle onun pepelek arkadaşı benim derdime bir türlü çare bulmakta zorlanmaları ve gecikmeleri.
Ara
ZencefiL
Hulusi: Ben hayatta üç maymundan nefret ederim evlat. Bir, görmedim. İki, duymadım. Üç, bilmiyorum.
Ara
ZencefiL
Hulusi: Bak evlat, ben hayatta üç şeyden nefret ederim. Bir, arabamı servise verdiğimde "İki günde teslim ederiz" demelerine rağmen, bir haftayı geçmiş olmasına rağmen arabayı asla vermemeleri. İki, taksiye bindiğimde şoförle hiç bir akrabalık bağım olmamasına rağmen geriye dönüpde "Nereye gidiyon, dayı?" diye seslenmesi. Üç, bana kasadan 500 lira çıkacak diye vaat eden personelin anca ve anca 2 TL çıkarabilmesi.
Ara
ZencefiL
Hulusi: Bak Kemal, ben hayatta üç şeyden nefret ederim evlat. Bir, sabah lalettayin paçası lastikli pijamayı ayağımdan çıkardıktan sonra akşam tekrar giyerken ayağımın o içeri kıvrılmış paçaya takılması ve dengemin bozulup sek sekti oynamak zorunda kalmam. İki, nüfusumuzun yarısının yaprak sarmaya yaprak dolma demesi. Üç, otel odasına götürdüğüm bir hanımla beraberken konsantrasyon nedeniyle geçici olarak beklentilere cevap verememek.
Ara
ZencefiL
Hulusi: Bakın evlatlar, ben hayatta üç şeyden nefret ederim. Bir, çaycının çay getirirken çayı tabağa döküp tabağın yanındaki şekerin de ıslanması. İki, arabamı yıkatıp pırıl pırıl caddeye çıktığımda kırmızıda durduğum anda o tertemiz camların oradaki çocuklar tarafından "Silelimmi abi?" deyip bahşiş için yağ içinde bırakması. Üç, rakip firmaların benden önce bu malların siparişini verip para kazanacakları bir şeyde beni geri planda bırakmaları ve benden önce piyasaya girmeleri.

:yikildim::lol:
Ara
ZencefiL
Hulusi: Bak Kemal, ben hayatta üç şeyden nefret ederim. Bir, çocuğuna oyuncak alan bir babanın "Dur yavrum, sen anlamazsın, ben sana göstereyim" deyip çocuğu oynatmayıp o oyuncak ile kendi oynaması. İki, bir basketbol maçına ilk defa giden bir futbol seyircisinin "Atamayana atarlar, yaa! Atamayana atarlar, yaa!" diyip durması. Üç, bir çalışanımın kıskançlık nedeni ile bir arkadaşının fikrine itiraz etmesi.
Ara
ZencefiL
Hulusi: Ben hayatta üç şeyden nefret ederim, evlat. Bir, donumun popomun arasına kaçması. İki, mısır tanesini yerken dişimin arasına kaçması. Üç, verimlilik diye diye bir işletmenin sirk yerine dönmesi.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 05:37 AM