:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scream 4
sıla
Ciglik-4-1297623442.jpg

[SIZE="3"]Yapım: 2011 ~ ABD
Tür: Gerilim, Gizem, Korku
Yönetmen: Wes Craven
Oyuncular: Adam Brody, Kristen Bell, Emma Roberts, Hayden Panettiere, Anthony Anderson, Patrick Dempsey, Anna Paquin, Neve Campbell, Courteney Cox, Lucy Hale, Marley Shelton, Brittany Robertson, David Arquette, Heather Matarazzo, Mary McDonnell, Marielle Jaffe, Erik Knudsen, David Arquette,, Nancy O'Dell, Andrew Freji, Dredan Mcfall, Gordon Michaels, Jamie Kolacki, Jarius Devon Hill, Julia Ho, Justin Michael Brandt, Nico Tortorella, Peter Carey, Rory Culkin
Senaryo: Kevin Williamson

Konusu:
Olayların ardından 10 yıl geçmiştir. Sidney Prescott, olanların yükünü yazarak atlamayı başarmıştır. Bundan sonraki hayatını huzurlu geçirmeyi planlamaktadır; ta ki...[/SIZE]
Ara
YasSmin
İşte buuuu asıl kaçmaması gereken bu seriyi takip edenler için Big Grin
Ara
sıla
kesinlikle Big Grin de girilim filmine gitcek kimseyi bulamıyorum ki Tongue
Ara
YasSmin
ben varım ben de uzaktayım ya pfsss
Ara
sıla
tarnsfer edelim seni bu tarafa Big Grin
Ara
YasSmin
Olar iyi bir iş bulur bulmaz tarnsfer işlemlerimi başlatabilirsiniz Big Grin
Ara
sıla
tamam ben iyi bi iş bulup ayrılcak olursam seni de buraya alırız benim yerime Big Grin Big Grin
hem benim çalıştığım yer cevahir AVMye yakın akşam iş çıkışında sinemaya gidebilirsin Big Grin
Ara
YasSmin
Hahahaha Big Grin Onlar anlaştık Smile
Ara
sıla
ya süper filmdii hatta bana daha da bitmez gibi geldi de bundan sonra ne bulurlar bilemiyorum Big Grin
insan haftalarca sinemaya gitmeyince 2gün üst üste sinemaya gidebiliyomuş Tongue e bi de filmler güzel olunca....
kardeşim avmde gezinirken biz kuzenler toplaşıp filmi izledik kuzen ve kız arkadaşı pek beğenmedi ama diğer kuzum ecoşum ve ben beğendik koltuktan hopladığımız anlar da oldu Big Grin
Ara
YasSmin
Yaaaaa bende gitmek istiyorum bananeee bananeee Sad O kız ağzının tadını bilmiyormuş. Scream beğenilmez mi yaaa. Sen böle anlatınca daha bi içime oturdu gitmem geek =D
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 08:29 PM