:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sol Yanım Ağrıyor Kadınım...
history
yalnz_adam.jpg

Sol Yanım Ağrıyor Kadınım...

Sol yanım ağrıyor kadınım... Sol yarım! Gözlerim içine yağmur dolmuş kaldırım taşlarına bakıyor ve basıyor ayaklarım o taşlara inatla. Sıçrıyor çamurlu düşler gecelerime. Acılara tebessüm etmeye çabalıyorum. Yine de nafile! Seni bir başkasının yatağında düşündükçe ölesim geliyor...

Sol yanım ağrıyor kadınım... Sol yarım! Öldürüyorum geceleri peşin sıra yalnızlığımla. Bilsem ki cennetin kapıları bana açık seninle kavuşmak için teselli veririm ruhuma. Zor be kadınım! Sensizliğe alışmak yalnızlığıma alışmaktan da zor. Seni bir daha göremeyeceğimi düşündükçe ölesim geliyor...

Sol yanım ağrıyor kadınım... Sol yarım! Çoklu bir yap-bozum doğduğumdan beri. Ancak senden beri en kalıtsal parçalarımı geçmişe gömdüm. Bir şaheser gibi yürüyorkan yalnızlığa yüzümü gösteren parçaları sende unuttuğumu farkettim. İnsaf be kadınım! Seni sen yapanın benim parçalarım olduğunu bildikçe ölesim geliyor...

Sol yanım... Ağrıyor... Acıyor... Keman sesi duyuluyor huzurda. Eskiyor bakışlarım damlıyor yaşlar. Of be kadınım! Geçmişi önüme sürmekte üstüne yok. Geçmişi geleceğe taşıyamadım diye mi kelimelerimde meşk ediyorsun? Açıkçası bazen de rüyalarıma girip çok ayıp ediyorsun.
Seni seninle yaşayamadığım için ölesim geliyor...

beachsilouetteby1.jpg
Ara
Hasretiim
Yüregin dert görmesin ...
Ara
YasSmin
Seni seninle yaşayamadığım için ölesim geliyor...

Of of of bu iyidi işte... Ölebilirsin ağrı çekmene gerenk yok die cvp gönderirdim bana yazılsa Big Grin
Ara
history
Hasretiim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yüregin dert görmesin ...
Teşekkürler hasretiim,
Ara
history
YasSmin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Seni seninle yaşayamadığım için ölesim geliyor...

Of of of bu iyidi işte... Ölebilirsin ağrı çekmene gerenk yok die cvp gönderirdim bana yazılsa Big Grin
İyiki ortaya yazmışsım,,,Big Grinbeğenmene sevimdim teşekkürler.
Ara
YasSmin
Hahahaha iyi ki... Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sol Yanım Kabul Et Biz Hep Kimsesizdik ! Hasretiim 2 723 11-23-2015, Saat: 11:54 AM
Son Yorum: Beyaz
  Uğruna şiirler yazdığın kadınım ben; history 13 1,456 01-28-2014, Saat: 06:07 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Sol Yanım Ağrıyor Erkeğim... acemhe 1 538 12-23-2010, Saat: 10:12 AM
Son Yorum: PCKoPaT
  Bela istiyor sen yanım MaSaL 0 517 09-02-2010, Saat: 08:55 PM
Son Yorum: MaSaL
  Hoşgeldin Kadınım CaNaT 1 553 07-29-2010, Saat: 12:40 AM
Son Yorum: MaSaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 08:17 PM