:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ÖSYM şifreyi itiraf etti!
PCKoPaT
Sınavdan önceki cuma günü bazı dersaneler, öğrencileri toplayıp bir yöntemin (mod medyan dedikleri şey) dersini vereceklerini söylemişler.

Verilirken de sınavda bunların çok işlerine yarayacağını, sınavdaki mat sorularını okumalarına bile gerek kalmadan, şıklar üzerinde bu yöntemi uygulayarak doğru şıkka ulaşacaklarını söylemişler. ((tabi bunlar söylenti de olabilir bilemiyorz :/ ))

Bir kaç kişi de aynı gün forumlarda mod medyanla alakalı konular açmış.
"Rüyamda gördüm merak ettim" vs dye.. (yok artık!!)

Tabi sınavdan önce kmsenin ilgisini çekmiyor bu, sınav bittikten sonra işin rengi mide bulandırıyor. Derken şuan bulunduğumz yerdeyiz.

Anlatabildm mi ki acaba :/ (:
Âh be.
Ara
ZencefiL
anladımmmm çok kötü bi durum :/ onca insanın hakkına girdiler..
Ara
YasSmin
Evet o mod meydan denilen olaylar. Yapcakları basit aslında isteseler bulurlar şifrelemeyi kimin dağıttıklarını hangi dershanelerden çıktıklarını. İlk 100e girenlerin hangi dershaneden çıktıklarını bulmaları yeterli Smile Ama işte diyorum ya isteseler... Bölelikle hakta hukukta yenmezdi
Ara
ZencefiL
ohooo oooo bisürü kişi girer ki dereceyeBig Grin tekrarlanır sınav böle olmaz ya
Ara
YasSmin
İşte o girenlerin hepsinin dershaneleri belli olmucak mı olucak mod meydanı verenlerde bu şekilde anca ortaya çıkar Big Grin
Ara
ZencefiL
yaneee Big Grin
Ara
YasSmin
Bi isteseler ypmayı biz burda çene de yormuş olmazık Big Grin
Ara
history
Özel bir dersane kazanma garantisi veriyormuş,ücreti ise 16.000 Tl...garantinin yeri belli değilmi.
Yazık emeğe yazık,gençlerin pisikolojilerine yazık...
Hatırlıyorum sınava gireceğim sene soru kitapçığı çalınmış ve sınav ertelenmişti. ,ölmüştüm...
Ara
YasSmin
Hak hukuk adaletten bahsedenler çıksalar şimdi ortaya, gerçekten şu hak hukuk adaleti gösterseler ne sevinicek Türk milletim anlatamam...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fenerbahçeli Balık İntihar Etti. soyle 2 548 04-04-2022, Saat: 07:12 PM
Son Yorum: wildfang
  Skandal Yanıt Meşhur Etti! Av.bey 5 562 03-25-2012, Saat: 10:43 PM
Son Yorum: Av.bey
  İkna Etti ama.. Av.bey 2 446 03-24-2012, Saat: 02:04 AM
Son Yorum: Av.bey
  ÖSYM yeniden sınav yapacak MaSaL 1 508 06-14-2011, Saat: 10:50 AM
Son Yorum: YasSmin
  ÖSYM yöneticisinin "şişkin" hesabı! sıla 0 284 04-26-2011, Saat: 03:26 PM