:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seni Sevmeyi Seviyorum!
acemhe
[INDENT]Ne güzel geliyor aşk insanaNokta.gif ne güzelleşiyor insan aşkla! Severken güneş nasıl daha parlak doğuyor? AşkNokta.gif gökyüzünün mavisini mi değiştiriyor?

Seni Sevmeyi Seviyorum!
SeniNokta.gif içimdeki bütün gece yarısı karanlıklarını silen bir tutkuyla seviyorum. Geçmişte yaşadığım acılar bu yüreğin içinde değil miydi? Sen gelince onlara ne oldu?
Gözlerim parlıyor sankiNokta.gif güzelleştim mi ne? Hiç giymediğim o kırmızı bluz artık çok yakışıyor bana. Aklımın oyunu mu bunlar?

Aşk; lunaparktaki sihirli aynalar gibiNokta.gif kendi zamanına göre seni şekillendiriyor. İçim içime sığmıyorNokta.gif kalbim hep ağzımdaNokta.gif yürek atışlarımı duyuyorum . Gençlik gibi…
Seninle buluşacağımız saatler yaklaştıkçaNokta.gif bir telaş kaplıyor ruhumu. Ne giyeceğime karar veremiyorum bir türlüNokta.gif gardırop yatağın üstüne boşalıyor.

Zamanın hem bu kadar yavaşNokta.gif hem bu kadar hızlı geçti tek yerNokta.gif aşkın evi olmalı. Sensizliğe tahammülü yok saatinNokta.gif seninleyken su gibi akıyor.

Seni sevmeyi ne çok seviyorumNokta.gif bilemezsin! Sevdikçe büyüyorumNokta.gif çoğalıyorum. Her şeyi yapabilirmişim gibi geliyor. Her sorunu aşabilirimNokta.gif her derde derman bulabilirmişim gibi.. Yapabilir miyim?

Aklımın kıvrımları arasından gülümsüyorsun. Bir sözünNokta.gif bir tavrın geliyor aklıma; yolda yürürken yüzümde kocaman bir tebessümle yakalıyorum kendimi.

Seninle konuşuyorum yokluğundaNokta.gif yanımdaymışsın gibi sohbet ediyorum. Bir gören olsa deli diyecek. Aşk da bir çeşit delilik mi yoksa?

Seni sevmeyi ne çok seviyorumNokta.gif bilemezsin! Sevmek kalbimi koruyor. Anılarımda geçmişin izleri silikleşiyor. Hiç acı çekmemiş miydim? Hatırlamıyorum! Gözümün kenarındaki çizgiler de yok olmaya başladı. Bedenim bile yüreğimin bu atışını destekliyor.

Özlemek bu kadar keyifli miydi? Sanki bütün dualarım tek tek kabul oluyor. Aklımın kapıları açılıyorNokta.gif her şey önüme geliyor. Seni sevmeyi ne çok seviyorumNokta.gif bilemezsin! AdıNokta.gif “Sen” olmasa bile…

Candan Ünal
[/INDENT]
Ara
YasSmin
Seni sevmeyi ne çok seviyorumNokta.gif bilemezsin! AdıNokta.gif “Sen” olmasa bile…

Yüreğine sağlıkkk
Ara
history
Özlemek bu kadar keyifli miydi? Sanki bütün dualarım tek tek kabul oluyor. Aklımın kapıları açılıyorNokta.gif her şey önüme geliyor. Seni sevmeyi ne çok seviyorumNokta.gif bilemezsin! AdıNokta.gif “Sen” olmasa bile…

çok güzeldi,teşekkürler.
Ara
acemhe
[INDENT]Okuyan gözlerinize sağlık ikinizinde . . .
[/INDENT]
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni Seviyorum Kalbim.... (s&s) >As!_M€L€q< 9 1,047 04-14-2022, Saat: 10:44 PM
Son Yorum: wildfang
  seni djseninim 6 515 04-14-2022, Saat: 06:27 PM
  Seni Seviyorum çünkü; (s&s) >As!_M€L€q< 11 1,186 04-14-2022, Saat: 03:42 PM
  seni sevmek mehmetkılıc 2 549 04-14-2022, Saat: 03:36 PM
  sanırım seviyorum.. baglamaci 4 439 04-14-2022, Saat: 10:17 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 03:11 AM