:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Keşke Yanımda Olsaydın. . .
acemhe
[INDENT]Ben seni, aşkı[url=http://www.tatliaskim.com/][/url]n kağıtla kalem arasında titrek bir el dokunuşuyla itiraf edildiği zamanlarda sevdim. Çok gençtimvirgul.gif çok toydum; aslına bakarsanvirgul.gif sen de…

[INDENT][INDENT]C4F18A4AA2AA81CF113EA2BBB880.jpg
[/INDENT][/INDENT]
Bir yerlerde karşılaşmış olmanın tesadüf müvirgul.gif kader mi olduğunu düşünemeyecek kadar aklımın havada olduğu yıllardı. Gençlik ne güzel şey!
Sonra büyüdük birlikte. Sen devirgul.gif ben de kirlendik; öğrendikçe kötüleştikvirgul.gif değiştik ama sen daha çok… Ben çok hızlı yürüdüm demekvirgul.gif o kadar geride kaldığına göre!

Her seferinde dönüpvirgul.gif arkandan iterek yol aldırmaya çalıştım. O kadar uzun zaman katlandımvirgul.gif o kadar ümit ettim ki; bütün bu çabanın boşa olduğunu göremeyecek kadar seninle meşguldüm.

Gün geldi; sen göremeyeceğim kadar aşağıdavirgul.gif diğerlerinin arasından seçilemeyecek kadar ufaktın. İştevirgul.gif ben seni aslında o gün bıraktım. Gitmem gerekiyorduvirgul.gif yürümeliydimvirgul.gif tırmanmalıydım.

Zaman geçtikçe fark ettim; sen hep olduğun yerde kalacaktın. Kendinden korkuyordunvirgul.gif yaşamdan korkuyordun. Bütün yaptıklarınvirgul.gif ruhunun karanlık yanına sımsıkı sarılmanvirgul.gif alışkanlıklarına tutunarak kendini güvende hissetmek içindi. Sen yeni topraklarda kök salamayacak kadar güçsüz bir tohumdun. Oysa dışarıdan bakan gözlere hiç öyle durmuyordun…

Seninle büyümüş olmanın beni ne kadar kirlettiğinivirgul.gif siyahının üstüme ne kadar bulaştığını anladığımdavirgul.gif durdum. Artık yürümenin değilvirgul.gif temizlenmenin vaktiydi. Uzun süre senden arındım. Senin düşüncelerindenvirgul.gif doğru saydıklarındanvirgul.gif farkında olmadan bana öğrettiklerinden kurtuldum.
En zayıf ve en zor zamanımdı! Benden seni çıkarıncavirgul.gif elimde çok az kaldı. Nereyevirgul.gif ne yöne gideceğimi bilmedenvirgul.gif hayatın ortasında oturdum; etrafı seyrettim uzunca. Çok yol geldiğimi zannederkenvirgul.gif kendi labirentimde döndüğümü anladım.

O zaman kalktı bütün duvarlarvirgul.gif köşelervirgul.gif sokaklar; önümde dümdüz bir yol aydınlandı. Asıl yolculuk o an başlıyordu. Kendimlevirgul.gif az kalan yanımla ama yalın ve yalnızvirgul.gif vurdum kendimi yollara. Öğrendimvirgul.gif yenilendimvirgul.gif değiştim.
Seninlevirgul.gif bu dünyanın karanlık yanlarını öğrendim. Bu bilgelik de cebimde durduvirgul.gif hatta faydası bile oldu. Tek başıma yürüdüğüm o yoldavirgul.gif sana benzeyen çok göz gördüm. Tanıdım hemenvirgul.gif çevirdim kafamı bakmadım. Ben ilerledikçe değişti renkler; beyazavirgul.gif pembeyevirgul.gif mora döndü.

Ben hala yürüyorum ama içten içe de şunu söylüyorum: Keşke yanımda olsaydın…

Candan Ünal
[/INDENT]
Ara
YasSmin
Sonra büyüdük birlikte. Sen devirgul.gif ben de kirlendik; öğrendikçe kötüleştikvirgul.gif değiştik ama sen daha çok… Ben çok hızlı yürüdüm demekvirgul.gif o kadar geride kaldığına göre!

Her seferinde dönüpvirgul.gif arkandan iterek yol aldırmaya çalıştım. O kadar uzun zaman katlandımvirgul.gif o kadar ümit ettim ki; bütün bu çabanın boşa olduğunu göremeyecek kadar seninle meşguldüm.

Gün geldi; sen göremeyeceğim kadar aşağıdavirgul.gif diğerlerinin arasından seçilemeyecek kadar ufaktın. İştevirgul.gif ben seni aslında o gün bıraktım.

Offff offf offf gene mükemmel olmuş =)) Yüreğin dert görmesin...
Ara
acemhe
[INDENT]Teşekkür ederim Smile Okuyan gözlerine sağlık ...

[/INDENT]
Ara
history
Seninlevirgul.gif bu dünyanın karanlık yanlarını öğrendim. Bu bilgelik de cebimde durduvirgul.gif hatta faydası bile oldu. Tek başıma yürüdüğüm o yoldavirgul.gif sana benzeyen çok göz gördüm. Tanıdım hemenvirgul.gif çevirdim kafamı bakmadım. Ben ilerledikçe değişti renkler; beyazavirgul.gif pembeyevirgul.gif mora döndü.
Çok anlamlı ve çok güzel,teşekkürler.
Ara
acemhe
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Çok anlamlı ve çok güzel,teşekkürler.

[INDENT]Teşekkür ederim . . .
[/INDENT]
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şimdi yanımda biri olmalıydı-Candan ünal ZencefiL 3 632 02-13-2012, Saat: 12:46 AM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 03:01 PM