:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"İmkansızım" İnce Sızım..
ÇiLeK
İmkansızımİnce sızım…

5234409-md.jpg

Gözlerimi kapatıp seninle konuşacağım yine başka nasıl konuşabilirim ki ! Sensizlikle boğuştum hep takvim yapraklarına bakarak günler saydım iki yüz küsürlü günleri sıfırladım o günler takvimden yavaşca aktı ama akıp seni bana getirdi … Oysa şimdi her düşen takvim seni bana getirmesini bıraktı üzerine günler ekleniyor öylesine ağır geliyor ki ! Ben seni tam yaşayacağım derken,yaşayamadığım olarak kaldın bende senden kalanları yok etmek istercesine çıkarıyorum kutudan yapamamıyorum kıyamamak değil bu,ayrılamamak bu seni sensiz yaşamaya öylesine alışmışım ki o günlerde sanki senden bir mektup,bir telefon gelecek diye bekliyorum gelemeyeceğini bile bile üstelik.

Kötü günleri yaşıyorum yine,hayal etmek,özlemin kötü yanlarını yaşıyorum kitap okuyorum uzun zamandan sonra orada ki kişileri tıpkı senin bir zamanlar yaptığın gibi baş kahramanları sen ve ben oluyoruz son okuduğum kitapta’da hüsranla bitiyor “aşk “ imkansız bir sevda Aslı murat’ına kavuşamıyor ,murat aslısı’na kavuşamıyor.Yadırgamıyorum ama bu durumları şair ne demiş ayrılıkta sevdaya dahil ,ayrılanlar hala sevgili

Uzun soluklu suslardayız yine gözyaşı döken ben olduğum için suçluda benim sanırım.Seni sensiz sevdiğim için yine sevebiliyorum ama artık bana ağır geliyor bu “ince sızım”sın beni benden aldın be “imkasızım” dönmeni bekliyorum bu saatte bu vakitte dönmeni beklediğim için affet beni imkansızım…Nöbetteyim yine senden kalanlar canımı acıtmıyor yazdığın her bir satır bir anlık bile olsa tebessüm etmeme neden oluyor oysa o satırlar bittiğinde bir sızı kaplıyor yüreğimi hani insanın tırnağını sökerler ya,kalbini yerinden söküp almak isterlercesine bir sızı oluşuyor bedenimde ve ruhumda…

Sabahlara kadar seninle konuşmak isteyen biri var ama sen yoksun galba yoksun ama bil sevgilim seni sevmek çok güzelmiş sen artık olmasan da ve bu yaşadıklarımında bir anlamı olmalı şuan için anlayamıyorum ama bir anlamı var” seni sevmek güzel sevgili”

Sevgini istiyorum
Seni istiyorum “imkansızım” değil
İmkanım olup ; Yanağında gamzesi ,ela gözlü kız çocuğunun babası olmanı istiyorum.

Gel ne olur.Varlığını göremesemde hissediyorum,ama yokluğunu yazıyorum nefes alamaz hale geldim gelmen için ölmem mi ? gerek imkanı olmayan,cesaretsiz bir “AŞK” hikayesi bu Öyle kolay değil belki de ama aşk seni sensiz yaşamak isterse o bir sevda sen ise sevdalı.

Şunu bil sevgili
Her gece senin nöbetine çıkıyorum
Sabahları sensizlikten yorgun düşmüş gözlerimle karşılıyorum güneş’i.
Artık yoruldum sevgili
Söyle ölmem mi ? gerek
İntihar mı etmeliyim bu sevda gibi
Kanımı akıtsam diner mi ? bu ince sızı
Ya da bir gecenin karanlığında kapansa gözlerim
Sabaha yorgun düşmeden güneş’i görmeden kapansa ve açılmasa
Allah’ım alsa bedenimden ruhumu
Sana kızmıyorum kendime kızıyorum sevgilim
Gerçekler diye diye
Bak ne hale geldim
En büyük gerçeğim “SENİ SEVDİM
Başka gerçeğim yok bu fani dünyada

Allah’ım ben bir delikanlı sevdim
Yarattığın her şey gibi o delikanlı da eşsiz bir güzellik
Ela gözlerini
Burnu
Dudak kıvrımlarını
Ellerini
Yanaklarını,her bir zerresini mükemmel yaratmışsın rabbim…
Ben o kulu’nu bana verdiğin kalple sevdim.
Bu yalancı hayat,yalan olan gerçekleriyle aldı

İmkansızlığıniçinde kalan yosunlaşmış çaresiz bir kaya oldum…

Cezam onsuzluğa müebbet
Ey sevgili ;

Ben sensizliği yeterince yaşamadım mı ?
Seni yaşamak varken sensizliği yaşıyorum yine
Söyle bu muydu ? onca takvim yapraklarını bitirip sana kavuşacak günün hesabını yapmanın bedeli
Bu aşk’ın bedeli “seni sensiz yaşamakmış

Ben seni rabbim’in verdiği kalple sevdim seni
Onun verdiği iki çift gözle gördüm
Onun verdiği el’le yazıyorum sana bu satırlara
Bana ait hiçbir şey yok emanet bir canla sevdim seni…
Bu emanetti teslim ederken de seveceğim bil sevgili…

İmkansızımince sızım
Emanet bir kalple sevdim,Ve bu emanet kalp hala seni sevmekte...
Ve bu emanet kalp ne zamana kadar atarsa seni unutmayacak ve seni sevmeye yine sensiz devam edecek.

Son bir buse bırakıyorum,kapat gözlerini ve hisset…

kissmeys5.gif
11.04.2011
21.21
Hilal ÇiLeK
Ara
cyrano
Allah uzun ömürler versin inşSmile

baya emek harcanmış bir yazı.. emeğine sağlık..
Ara
ÇiLeK
Amin rabbim cümlemize sağlıklı bir ömür nasip eylesin...
Begenmiş olmanıza sevindim..

Sevgilerimle.
Ara
ÇiLeK
Gel ki, gelincikler boyun bükmesin
yakmasın bağrını sevdasına çobançiçeği
ağlamasın deniz mavisi, düş martısı

Gel
gel de şiirler oku
masallar anlat
mutlu, mavi çiçekler açan
gönlümün üzgün yaprakları düşmesin yıllara
solgun bir gül gibi susmasın ömrüm

Gel ey gülbaharım, yeşil bahçem,
güldalım, akbalım, bindallım
gel ey yaşama gücüm, sebebi ömrüm, sabrım, akpınarım
mavi sulara bırakıp sensizliğimi
gel

Gel acıdan, ayrılıktan, hasretten arıtılmış
gül sevinçlerden damıtılmış
yepyeni baharlara çıkar beni
özlemin kalbime sığmıyor artık

Nuri CAN
Ara
YasSmin
Şunu bil sevgili
Her gece senin nöbetine çıkıyorum
Sabahları sensizlikten yorgun düşmüş gözlerimle karşılıyorum güneş’i.
Artık yoruldum sevgili
Söyle ölmem mi ? gerekli...

Güzeldi yine yeniden yüreğine sağlık...
Ara
deha
Emanet bir can emanet bir kalple "SEVMEK"
Sen böyle severken hakedebiliyor mu? karşında ki,yada o da seni emanet bir kalpke senin kadar sevebiliyor mu? Yazınız harika duygularınızı öylesine yalın bir şekilde anlatmışsın ki insanın yüreğinde birşeyler sızlıyor teşekürler.
Bu hayatta ki herşey emanet değil mi zaten biz'e.

Çilek hanım ,sizi daha önceden başka bir paylaşım sitesinde bir kaç kere muhattap olmuştum ordan iyi biliyorum yazılarınızı o site kapandıktan sonra sizi yazılarınızla aradım yaklaşık 1 yıldır takip ediyorum burada sizi sonunda dayanamayıp üye oldum belki hatırlayacaksınızdır Efe06 nickiyleydim sizinle o zamanlarda tanışmak istiyordum şimdi de sizin gibi uzun zamandır yazan ve sevilen insanı tanımak bana onur verecek.
Ara
Qetesh
[COLOR="Blue"][SIZE="4"]= İNCE SIZIM =

Bir bahardım şimdi ayaz
Feryadımı duy biraz
İhtimalim umudum az
Bilirim dönmez zor biraz
Ne verdiysem yanlış aldın
Kabullendim alttan aldım
Uslanmadım sırılsıklam
Ben hep sana hayran kaldım

İnce sızım
Kalp hırsızım
Beni benden aldın imkansızım
Aglasam inlesem ne fayda
Nasıl olsa ben hep haksızım
İnce sızım cok yanlızım
Beni benden aldın imkansızım
Ne yapsam ne etsem ne fayda
Nasıl olsa ben hep haksızım

[flash]http://www.main-board.net/atesilter/main-flash-swf/Asiyan-ince-sizim.swf[/flash]

[COLOR="Red"]Konunun başlığını görünce bu flash aklıma geldi. Paylaşayım dedimdi.

İmkansızlık çok kötü bişey. Allah kimsenin başına vermesin. Vermişsede ümidini yitirmesin. Hep son bir umut saklı kalsın.

Hatta son birde söz yazayım.

'Hayatta sevmem'' dedin ya.. Bunun ahireti de var, umutlanıyor insan işte...

Emeğine yüreğine sağlık. Güzeldi.. Smile[/COLOR]
[/SIZE][/COLOR]
Ara
YasSmin
Bende dün gece bunu dinleyerek okumuştum yazıyı... Sana da teşekkürler şimdi daha daha güzel oldu
Ara
Qetesh
Eyvallah..
Ara
history
Bir kez bırakmıştın ellerimi,son kez olsun,ben sensiz ben bizsiz olamam ki.Kum fırtınaları arasında çaresizce ayakta kalmaya çalışan kuş misali yüreğim.AŞK ,can suyumdur benim,beni susuz bırakma...sensiz asla.
Her cümlemin içinde sen geçiyorsun,her baktığım yerde yine sen..nefesimsin,beni nefesiz bırakma,,sensiz asla.
Seni çok seviyorum diyorum ya,bir başka çümle kurabilsem sana olan sevgimi daha yoğun anlatabilirmiyim,,,Tüm sözlükler önümde,kelime kelime tarıyorum...sana olan AŞK'ımı,,seni seviyorumla noktalıyorum..
Gözlerime bak,ellerimdeki sıcaklığı hisset,dokun yüreğime,,,sen varsın,senin sıcaklığın,senin için çarpıyor...herşeyde sensin...
Ellerimi bir kez bırakmıştın,son kez olsun...beni sensiz bırakma....
Seni seviyorum...
history
18.04.11
Yine çok güzeldi,yüreğine sağlık teşekkürler.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  imkanSIZIM acemhe 1 445 01-08-2010, Saat: 07:03 PM
Son Yorum: Aşksı@z
  İmkan-SIZIM-a Qetesh 6 503 11-15-2009, Saat: 01:52 AM
Son Yorum: Destina_vbulletin3_import4576

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 08:51 AM