:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biraz Da Geyik
YasSmin
Anneme desem " Anne ben Hollywood'a ünlü olmaya gidiyorum " diye diyeceği şey :" Akşam ezanından önce eve gel baban kızar "

Kitap okuma oranı % 4,5 ama Televizyon izleme oranı %94 olan bir milletin, Nihat Doğan gibi filozofu olur.

Dışarı çıkacakken giyeceğin giysiyi çok arama. Ya kirli dedir ya da çamaşır makinesinde.♥

' Çıkıyoruz ama sevmiyorum ' ne lan ? ' Hamileyim ama bakireyim ' der gibi.

Eşofman takımı almaya gittim. Param yetmedi sadece altını aldım, üstü kalsın dedim. Havam oldu.

Voleybolcu kız arkadasım olsa aldatmam arkadaş. Yakalandığımda yiyeceğim o yaman tokadı, açık soyliyim kalbim yemez.

Evden çıkarken yüz kere aynaya baksan da yoldaki arabaların camlarında kendine bakmadan yürüyemezsin

Klavyemin içindeki kırıntılar sayesinde aç kalma korkum yok..Hatta ben en iyisi klavyemi deprem çantasına koyayım♥

:funnypost: :funnypost: :funnypost: :funnypost: :funnypost: :funnypost: :funnypost: :funnypost: :funnypost: :funnypost: :funnypost:

Ara
ask_sehidi
Alıntı:Klavyemin içindeki kırıntılar sayesinde aç kalma korkum yok..Hatta ben en iyisi klavyemi deprem çantasına koyayım♥

aynen tşkler.. Big Grin
Ara
YasSmin
Bişey deil ne demek yemekli gerçekler Big Grin
Ara
ask_sehidi
gerçekler acı Tongue Big Grin
Ara
YasSmin
Ben acıyı severim şu söz çok hoşuma gitti;%1500 doğru Big Grin

Dışarı çıkacakken giyeceğin giysiyi çok arama. Ya kirli dedir ya da çamaşır makinesinde.♥
Ara
ask_sehidi
Alıntı:Evden çıkarken yüz kere aynaya baksan da yoldaki arabaların camlarında kendine bakmadan yürüyemezsin

buda aynı ben Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Geyik bilmeceler... verruckt 13 789 04-14-2022, Saat: 02:41 PM
Son Yorum: wildfang
  Biraz Mizah YasSmin 4 469 04-08-2011, Saat: 09:16 PM
Son Yorum: YasSmin
  Biraz Kızıl Biraz Mavi :) acemhe 3 459 06-05-2010, Saat: 05:50 PM
Son Yorum: klavyem
  Geyik:p chatlaq 5 488 01-17-2010, Saat: 03:55 PM
Son Yorum: chatlaq