:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G?zya?Lar?mLa Sevdim Seny..
Carizmatic
seni sevmek ne g?zel...?slak g?zyaslar?m var ve artr?k korkular?m var ?rkek ceylanlar?n misali..korkuyorum seni kaybetmekten..farkl? sehirlerde nefes alan ama ayn? sevgiye kosan iki y?rek ayn? bedende..

bu zor zaman?mda yan?mda oldun..belki de g?zbebeklerimden s?z?len gg?zyaslar?n? senin icin ak?tt?m..mutluluktan g?zelim g?zyaslar?m..seni sevecegim g?zyaslar?m?n ?slakl?g?nda..ne edersin ne yapars?n akl?mda olacaks?n..gece kabuslarda uyand?g?m zaman seni arayacag?m..uykular?m tutmad?g? zaman senin kollar?n? sar?lacag?m..Hayalinde yasamay?, dokunmadan sevmeyi, bilmeden nefes almay? ve mutluluklarda aglamay? ve vuslat?n h?z?nlerinde beklemeyi ?grendim..her zaman seni bekleyecegim..kalbimde sevgilerin ve avuclar?mda sana hasretinde birikitirdigim ?slak g?zyaslar?m...Art?k seni severken dilim susuyor.Konusan sadece kalbim..Kalbime bazen de g?zyaslar?m e?lik ediyor.Sana olan sevdam? g?zyaslar?m? s?sl?yorum:hasretine ise yar?nlarda ans?z?n c?k?p gelecekmissin gibi bekledigim umutlar?m? ekliyorum...Sana g?zyaslar?m? hediye ediyorum..Sana h?z?nlerimdeki en g?zel mutluluklar?m? hediye ediyorum..Ac avuclar?n? sevdam?n ?slak taneleri d?ss?n.Kiltli g?n?l kap?lar?n? arala yaral? kalbime..Sana ve senin y?regine s?g?n?yorum karanl?g? emziren gecelerde..G?nesimi kaybettim senin g?l??lerinde ?s?nabilir miyim? karn?m ac senin mutluluklar?nla kalbimi doyursam k?zar m?s?n? Dudaklar?mda ismin, kalbimde sevgin, g?zleriimde ise hasretine d?k?len sevgi daneleri..Yar?n belki de uyanamayacag?m yattag?mdan..Sana yazd?g?m son yaz?d?r belki de:Belki bug?n Azrail bana ?l?m davetiyesine sunacak..Ve sak?n unutma ismimi , cismimi unut ama ne olur g?zyaslar?mda b?y?tt?g?m sevdam? unutma..Gidersem de kalbimi sana emanet ediyorum..Yar?n belki de daha g?zel olacak..G?zyaslar?mla ?slanan sevgim senin g?l??lerinle ?s?nacak.G?ld?g?nde ben senin tatl? tebess?mlerindeki en g?zel g?l?? olacag?m..Aglad?g?nda ise topraga hasret g?zyas?n olacag?m..B?l ki sabah o saclar?n? delicesine esen bir r?zgar olursa ; sak?n korkma O benim ...Bu gece sana bir sevda kusu yolluyorum..Seni sevdigimi kulaklar?na f?s?ldayacaklar...G?zyaslar?m? ise evindeki en g?zel cicegin bulundugu saks?ya armagan edecekler..Seni seviyorum can?m ...Nedensiz sevmelerimdeki en b?y?k sevdam..kalbim iki kisilik art?k...Nefesim ise senin icin...
PaPaTYa_PReNSeS
?ok ?ok ?okkkkkkkkk g?zel olmu?? y?re?ine ve eme?ine sa?l?kkkk s?per olmu??? yaaa
Ara
w00w
Gerçekten de çok güzel... Yüreğine sağlık...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  **Bir Adam Sevdim** MasaL_perisi 11 959 04-15-2022, Saat: 04:25 AM
Son Yorum: wildfang
  aşka dair......(seni sevdim ben hemde çok:() CeYDa HaNDe KeSiM 4 378 04-13-2022, Saat: 04:28 PM
  İçinde Sen Olan Herşeyi Sevdim ÇiLeK 10 464 04-11-2022, Saat: 12:17 PM
  Neden Sevdim... ZeNiTH 4 301 04-11-2022, Saat: 08:39 AM
  sevdim birtanem... CReATuRE 3 290 04-10-2022, Saat: 08:36 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 11:01 PM