:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bütün temel fıkraları
ZencefiL
:yikildim::yikildim: ayhhhh bana bişiler oluoooo bikere baştn gülmeye başladım yılan temel ne yaaaBig GrinBig GrinBig Grin sonu daha bi komik :lol:
Ara
ZencefiL
TemeL Kahveye giDeR soğuK çay vaR mı Die soRaR "yok" cevabını aLıR eRTesi qün TeKRaR Kahveye qiDeR yine soğuK çay waR mı Die soRaR ve yine yok cevbını aLıR TeMeL qeLmeDen Kahveci çayı soğuTuR TemeL qeLiR we soRaR: -SoquK cay waR mı -var -ısıTTa içeLim xD xD
:yikildim::yikildim:
Ara
ZencefiL
Temel hızla postaneden içeri girip: ''Demin atmış olduğum mektubu geri istiyorum.'' Memur şaşırarak: ''Neden?'' ''Fazla pul yapıştırmışım, yanlışlıkla uzağa gitmesin.'' :yikildim:

Ara
sıla
ahahhahaahhahaha Big Grin Big Grin Big Grin
Ara
sıla
temel bir gün okuldan gelir babası sorar oğlum bügün ne örendün?temel babacuğum bu gün hiç bir şey öğrenmedim yarın yine gideceğum

Big Grin
Ara
ZencefiL
:yikildim::yikildim: ahahahahahaha
Ara
sıla
Bizim Temel karakolda başkomiserdir. Bir gün bir kadın gelir:
Komiser bey komiser bey! Kocama tavuklu bezelye yapacaktım ... Ben onu haşlayana kadar kocamı markete bezelye almaya gönderdim. Gidiş o gidiş gelmedi... Ben ne yapacağım?
Komiser Temel kadına hiç bakmadan:
En eyisi siz o tavuğu kizartma yapin.

ayyyyy :yikildim:
Ara
ZencefiL
ayyyyyyyyyyy:yikildim::yikildim:
Ara
sıla
ANNESİNDEN TEMEL'E MEKTUP
"Sevgili oğlum Temel... Senin hızlı okuyamadığını bildiğim için mektubu yavaş yavaş yazıyorum...
Artık senin büyük şehre gittiğin sırada yaşadığımız evde yaşamıyoruz. Baban bir gazetede, "İnsanların başına genellikle evlerinin iki kilometre civarındaki bölgelerde kaza geldiğini" okumuş; o yüzden taşındık...
Sana yeni adresi veremiyorum, çünkü yeni evimizde bizden önce oturan hemşehrilerimiz, taşınınca adresleri değişmesin diye kapı numarasını söküp götürmüşler...
Bu evde garip bir çamaşır makinası var. Geçen gün içine dört gömlek koydum, çalıştırmak için duvardaki zinciri çektiğimden beri bir daha gömlekleri göremedim.
Geçen hafta sadece iki kez yağmur yağdı. İlki üç gün, ikincisi ise dört gün sürdü...
Benden istediğin yeleği postaya verdim. Ancak, halan 'o koca düğmelerle paket çok ağır olur' deyince düğmeleri kopartıp yeleğin cebine koyduk. Orada bulabilirsin...
Not: Sana biraz da para gönderecektim, ama zarfı bir kere yapıştırmış bulundum... Sevgiler... Annen"

ahahahahhahahahaaaaaaa :yikildim: koptum Big Grin Big Grin
Ara
sıla
Sabah kahvaltısında Fadime Temel’e anlatıyordu:
“Geceki gök gürültüsünü duymadın mı?”
Temel:
“Hayır duymadım…”
Fadime hayretle:
“Nasıl duymazsın?Bir şimşekler çaktı,bir gökler gürledi kiii …Aman Yarabbi…”
Temel öfkelendi:
“Niye beni uyandırmadın?Benim şimşek çakarken uyuyamadığımı bilmez misin..

Tongue Big Grin Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Temel Kim 500 Milyar ?stere Kat?l?rsa! tuti 14 896 04-14-2022, Saat: 09:04 AM
Son Yorum: wildfang
  Usta Avci Temel.... EYVALLAH 11 705 04-08-2022, Saat: 05:16 PM
  temel ile bilim adamı soyle 2 590 04-06-2022, Saat: 04:32 AM
  Temel?n Babasi Nasil ?ld karamelek 1 842 04-04-2022, Saat: 08:30 PM