:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevdim seni
suskun prince
Sevdim seni..Öyle bi sevdim ki;acizliğimde oldun deli cesaretimde.Sevdim seni susarak sadece uzaktan izleyerek tek kelime etmeni bekleyerek.Saatlerce haftalarca verdiğin acıya amenna diyerek gitmemek için ayaklarıma prangalar vurarak sevdim.Divanen oldum görmedin..Bilerek ateşin ortasına attım bedenimi yine de "O'na değer" dedim bilmedin..Benim için yıldıza ulaşmak gibiydin İMKANSIZLIÄžINLA SEVDİM..
Geceler boyu ayrılık serenomisi yaşatan ama her defasında yine sessizce O'na sığındığım aşkın cehennemini yaşatırken de vazgeçemediğim bir prenses
Hep AZ/ım olup hiç çoğalmayan özlem yüklü kelimelerime sebep olan sessizliğime ses sevdama nefes olamayan bir gülüşüyle tüm hazineleri önüme sunan özlemiyle beraber canıma sardığım ve derin Ah.....lar çektirip
"yarabbi sabır diliyorum yüreğimden çıkarmama izin verme!O'ndan başkası değmesin gözüme" dedirten prenses
Herşeye rağmen sevdiğim inandığım yoluna gönüllü yazıldığım bir sözüne köle olduğum adını sevdasını yüreğimin en ulaşılmaz yerine ve kendimden bile sakladığım en en en.......Kıymetlim
Seni çok özledim
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  **Bir Adam Sevdim** MasaL_perisi 11 954 04-15-2022, Saat: 04:25 AM
Son Yorum: wildfang
  seni özlüyorummm... €stapitipiti 4 453 04-15-2022, Saat: 04:15 AM
  **Seni Seviyorum Masal Yüzlü** MasaL_perisi 20 963 04-14-2022, Saat: 08:27 PM
  Seni Yok SaydıM Masal_yuzLu 13 835 04-14-2022, Saat: 05:21 PM