:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nedendir bilinmez...
YARGIÇ
Gece sessiz,yorgun,?aresiz,ben gibi tutsak,hasret ya?murlar?na.Islanm?? b?t?n kald?r?mlar? ?ehrin,her yer buram buram sen kokmakta.Uzak diyarlarda,?zlem ate?i e?li?inde bir t?rk? m?r?ldanmaktas?n;k?nal? kekli?im... Avc? olas?m gelir,yakalay?p hapsetmek ister y?re?im,seni; g?nl?m?n z?mr?t kafesine.Ellerini ister y?re?im,s?cakl???na hasret g?nl?m,mevsimsiz kar ya?ar,y?re?imin;senden uzakta sana tutsak sevda bahar?na.Yar?nlar? d??lerim gecenin bir vakti,bana e?lik eden s?nmek bilmeyen sigaramla,g?ne?in do?u?unu bekler g?zlerim birde geli?ini ans?z?n.Y?re?im ku? gibi ??rp?n?r kelep?elenmi? misali ellerim,zincirlenmi? gelemez sana ayaklar?m,prangalamaya ?al???r beynim sus konu?mamaya mahkumsun diye hayk?r?r delice.Y?rek isyan kaynar,sevdana hasret,durdurmaz prangalar,zincirler... elbet gelir sarar koynuna ans?z?n seni birg?n.
Binbir gece masal? olmaz bu sevda ya?an?r buram buram nerede nas?l engel olacakki ne ya?mur ne kar ne de boran.G?nd?zlerim s?radan g?nd?zlerim hep ayn? d?ped?z kendi halinde lakin,lakin karad?r,?st?rapt?r gecelerim,yoklu?unda bir han?er gibi saplan?r y?re?imin o sensizlik ??kmaz?na.Lanet olsun diyesim gelir,susar?m...ans?z?n b??ak gibi kesilir kelimelerim her?eyin daha k?t?s? vard?r! derim kendi kendime.Sonra bir sigara daha yak?p dalar?m senin o ruhumu alan g?zelli?ine.Siyah sa?lar?n dolan?r boynuma gecede burnumda bir sen kokar buram buram sorma g?l?msemelerim hat safhada.Senden uzakta kokunu alabilmek,bin kilometreden,tad?n? bilemezsin,anlatamam,tarifi imkans?z bir g?zelliktir.Sen kokuyor ellerim biliyormusun bug?nlerde,her daim ellerim burnumda.Ayr?las?m gelmiyor y?k?yorum de?i?miyor kokusu sen kokuyor ellerim.Yast???m,yorgan?m,elimde saz?m,her yan?m sen kokuyor,s?yle! s?yle ne yapt?n bana sen y?llar ?nce,her yan?m sen kokuyor s?yle! nedendir bu koku sevdam....
Ara
ManyaX_GirL
ya war yaa s?persin yarg?? ya..Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32:
m?kemmel bi yas? olmu??..
eline we y?reine sa?l?kk..
payla??m i?in t?kkrlrr...
Ara
YARGIÇ
Sağol yenge beğenmene sevindim yorumların için ben teşekkür ederim.
Ara
*TATLI BELA*
TŞKLR YILMAZCIM ÇOK GÜZEL...
bilgeis
sağol....ellerin ve yüreğin dert görmesin.
w00w
Yılmaz yüreğine sağlık kardeşim. Her zamanki gibi yine döktürmüşsün. Tek kelimeyle mükemmel...
Ara
milagros
Avc? olas?m gelir,yakalay?p hapsetmek ister y?re?im,seni; g?nl?m?n z?mr?t kafesine.Ellerini ister y?re?im,s?cakl???na hasret g?nl?m,mevsimsiz kar ya?ar,y?re?imin;senden uzakta sana tutsak sevda bahar?na.
..sevgin zaten senin o z?mr?tlerden de de?erli kalbinde ......eller uzakta olsa arada mevsimlerde olsa sevginiz o uzakl?klar? yok sayar........
duygular?n? bu kadar g?zel dile getirdigin i?in ve bizimle payla?t???n i?in te?ek?rler........
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler arkadaşım...
Yüreğine sihnine sağlık
............................
Nedendir bilinmez...bilinmez...
Ara
isyanbitmez
seni d???n?yorum! beni d???n?yor musun? kalbim sevdan?n bek?isi. gece ??-be? n?betlerindeyim. sigaram e?lik eder hasretinin buram buram sen kokan duman?na. kalbimde yanan ate?ini s?nd?rmeye yetmiyor g?c?m. ?zlemimsin!
yan?nda var m? yerim? hayallerini bensiz b?rakma! ??k?p yollara bak?yorum; seni getirecek yollara. beni duy. nas?l hasretim sana. ?zerimde yoklu?unun bo?lu?u. so?uk yata??m. ?zlemsin dudaklar?mda. y?ld?zlar?n ?????n? g?zlerine hapsetmi? yarim. b?rak bu gece g?ky?z?n? gel yan?ma..........

yaz?n ?ok g?zel olmu? birader. benimde i?imden bunlar ge?ti okuyunca. hasretin en g?zel taraf? hasretin kar?? taraf?nda ba?ka bir hasret olmas?..........
YARGIÇ
Arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim herkesin yorumları çok güzel...
İsyanbitmez birader abi Big Grin abi özlemle ilgili çok güzel kelimeler döktürmüşsün sana güzel bir cevap düşünmem lazım...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bilinmez.... TutkuM 14 999 12-23-2008, Saat: 02:44 PM
Son Yorum: Aşksı@z
  biLinmez ki.... kuzeysel 6 551 07-18-2007, Saat: 09:59 AM
Son Yorum: *乃ム√u丂u*

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 04:02 PM