:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biraz Mizah
YasSmin
Mahsun Oscar'a adaysa, Recep komedyen ise, İsmail YK en çok albümü satıyorsa astronot olacağım dediğimde güleni vururum.♥

İzdivaç programlarına katılan tüm kadınlar "beni taşıyacak bir eş istiyorum" diyor, e sen koca değil vinç arıyorsun be ablam.

Titanic" yerli dizi olsa şarkısını kıraç yapar,şarkının adı; "ölüm düşürdü ağına,çarptık bir buzdağına" olurdu.

Geçen bir büyük devirelim diye toplanıp sırayla dedeme çelme taktık ♥

Bu sene YGS'ye girecek olsaydım sınavın tam ortasında "oğlum sorular çok kolay lan" deyip rakiplerimin psikolojisini bozardım.

Bazen her şeyleri bırakıp çekip gitmek geliyor içimden. Sonra cebime bakıyorum, yol parasının olmadığını görünce geçiyor.

Kavak yellerinde Efe'nin imamından açıklama; Her gün cenaze namazını kıldırmaktan bıktım.

Hoca Suyun Kaldırma Kuvvetini kim bulmuş dedi? Seyyar Tayyar dedim, dersten attı.

Pikachu'nun kız olduğunu öğrendiğimde geçirdiğim şoku Tweety'nin erkek olduğunu öğrendiğimde geçirmedim. [Pikachu kızmıymışşş Confused, Tweety'de erkek? Olamaz tüm çocukluğum yalandan ibaretmiş]

Ara
ask_sehidi
Alıntı:İzdivaç programlarına katılan tüm kadınlar "beni taşıyacak bir eş istiyorum" diyor, e sen koca değil vinç arıyorsun be ablam.

babamda izlio sinir edio beni şükür ki tivibu var Big Grin
Ara
YasSmin
Kardeşim izlio en son anneme sölerken duydum ablamı izdivaça kaydetcem artık evlensin yakışıklı çocuklar gelioydu hahaha Big Grin
Ara
ask_sehidi
bende 30 kdar bulamazsam çıkıcam oraya aha aha Big GrinBig Grin
Ara
YasSmin
Hahahha Big Grin Allah yardımcın olsun Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Biraz Da Geyik YasSmin 5 439 04-11-2011, Saat: 10:24 PM
Son Yorum: ask_sehidi
  Biraz Kızıl Biraz Mavi :) acemhe 3 459 06-05-2010, Saat: 05:50 PM