:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İtiraf mı? bilmem..
history
İnanılmaz güzel ve net anlatılmış duygular,gelgitler,pişmanlık değil,haketmediğini yaşamaktan kaynaklanıyor düşüncesindeyim,Bu tür olaylar malesef yaşanıyor.Keşke hiç olmasa,Mutlu olmanız dileğiyle.
Ara
history
ZencefiL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Birisini unutmak zorundaysanız, bunu sindire sindire yapın. "Çünkü aklın zamansız öldürdükleri, yürekte amansız dirilir....!!

Aslında katılmıyorum,ama doğruluk payı var.Acıları,ihanetleri,aldatılmışlığı yaşamışsanız,anımsamanız size sadeceye acıyı yaşatacaktır.Unutmak ve unutulabilidiği kadar kısa sürede unutmak,yeniden yaşamın var olduğunu görmektir..
Ama çok basit bir sebepse ayrılık nedeni,geriye dönülmüyorsa,siz haklısınız...
Ara
# Pè®iM§ii #
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İnanılmaz güzel ve net anlatılmış duygular,gelgitler,pişmanlık değil,haketmediğini yaşamaktan kaynaklanıyor düşüncesindeyim,Bu tür olaylar malesef yaşanıyor.Keşke hiç olmasa,Mutlu olmanız dileğiyle.

Evet Keşke.. Tşk Ederim Kimsenin Yaşamaması Dileğimle..
Ara
history
# Pè®iM§ii # Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Evet Keşke.. Tşk Ederim Kimsenin Yaşamaması Dileğimle..

Kimsenin yaşamaması,dileğiyle...
Ara
YasSmin
Unutmak diye birşey yoktur. Yaşanılan herşey bi sonraki için yaşam tecribesidir her zaman. Unutulmaz asla ama acısı diner çünkü bünye artık acı çekmekten yorulur acısını dindircek yara bantları kullanır ki bi gün gelir o yara bantlarından biri kendine öle yapışır ki o yara bandında kalır... Artık devre mantık devresidir Acı aşk devresi değil Smile
Ara
# Pè®iM§ii #
Mantıklı Olabiliyomusun Meleğim ?Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bi itiraf daha djseninim 6 404 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
Son Yorum: wildfang
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 400 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
  Itiraf Ediyorum djseninim 23 943 04-14-2022, Saat: 07:45 AM
  Hehehe İtiraf Ediyim Bari... ZeNiTH 32 1,136 04-14-2022, Saat: 03:17 AM
  itiraf ediyorum EyLuL 101 4,693 04-11-2022, Saat: 08:22 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 03:31 AM