:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kadın erkek yurdum insanından gerçek olaylar..!! :)).
ÐŽeşaren
)Kadın , 21 , İstanbul
Ablam evlenmeden önce saatlerce odamıza kapanır, sigara ve kahve ikilisi eşliğinde sırlarımızı dökerdik. Böyle anlardan birinde, kısık sesle "Müzik açalım mı? Babam yan odada, bizi dinliyor olabilir." dedim. Yan odadan gelen ve hala hatırladığımızda bizi kahkaha lara boğan ses: "Ne dinleyecem sizi beee!"

Harika .D

Tesekkürler canısım
Ara
ZencefiL
Teşekkrler Smile
Ara
MaNeSiA
Alıntı:
[b]"Seviyor musun?" dedim, "Seviyorum." dedi. "Ne kadar?" dedim, "Çok." dedi. "Ne kadar çok?" dedim. "Her akşam eve gelip dırdırını çekecek kadar çok..." dedi. Sustum...
:yikildim:
[/b]
Ara
Aydos37
Teşekkürler
Ara
ZencefiL
ricalarrrrrrrrrrrrrrrrBig GrinBig Grin
Ara
history
Annemle babam tartışıyor. Tartışma esnasında annemin kafası o kadar çok karışıyor ki, kendisini aldatmakla suçladığı babama "O çocuklar benden mi??" diyor! Zaten tartışma o anda bitiyor, gülmekten tabii.

buda süper yaaa
Ara
ZencefiL
evet yaaa tam komedi Big GrinBig Grin:yikildim:
Ara
YasSmin
Hepisi mükemmel ki Big Grin
Ara
ZencefiL
saol şekermmmSmile
Ara
Patikli_Penguen
27)Kadın , 23 , Ankara

Eski erkek arkadaşımla kahvaltı ediyoruz. Onda kalan ve hatıra olarak sakladığı küpeleri isteyip istemediğimi soruyor, "Gerek yok." diyorum. Bunun üstüne bana dönüp bilmiş bilmiş "Vermeyecektim de nezaketen sordum." diyor. Aradan 10 dakika geçiyor, bu sefer ben ona sokuluyorum ve gözlerinin içine bakarak en seksi sesimle "Beni ister miydin?" diyorum. Gözleri parlıyor ve, "Tabii ki, evet." diyor. Bunun üstüne ben önüme dönüyorum ve "Vermeyecektim de nezaketen sordum." diyorum. İntikam biz kadınları gerçekten güzelleştiriyor.

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gerçek Bu djseninim 7 812 04-15-2022, Saat: 04:17 AM
Son Yorum: wildfang
  Peki Yaa Forum Bayanlar? Ka? Erkek fobi 45 2,691 04-01-2022, Saat: 05:20 AM
Son Yorum: wildfang
  Itiraf degil gercek ! KoLera 8 785 10-29-2007, Saat: 03:58 PM
Son Yorum: quiet
  hiç gerçek aşkı buldum dediğiniz oldumu... Qetesh 39 2,658 09-02-2007, Saat: 01:22 PM
Son Yorum: Melek06

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 04:42 PM