:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
benim yüreğim Aşk-a emanet.....
MaSaL
Aşk-a............

Yüreğimin götürdüğü yere gitmek için çıktım yola.aşikar sevdalardan geçtim.virane yüreklerde mesken tutum.kahpeliğin ve soytarılığın kolgezdiği ve hüküm sürdüğü bu diyarlarda sade ve yalın halinle yüreğimi feth ettin.sen benim fatihimsinsmiliv.gifyüzyıllar boyunca anılacak.sen benim yüreğimin sahibisin asla unutulmayacak...

yürek Aşk-a hasret.gönül ister sevdayla muhabbet.bense senin derdindeyim.
yüreğimi elime aldımsmiliv.gifbeynimi çıkardım kafatasımdan koydum ortaya.kalbimide seyirci yaptım.hadi dedim kim galip gelirse onun kölesiyim...
beynim el pençe durdu yüreğimin karşısında.ben böyle Aşk-a kurban olurum dedi....

anlıyacağın canımıniçi galibi sensin bu savaşın.mağlubu ben.sana yenildim.yüreğim artık senin.ne istersen yapabilirsin yada nereye koymak istersen koyabilirsin....

fbxpv8.png
YasSmin
anlıyacağın canımıniçi galibi sensin bu savaşın.mağlubu ben.sana yenildim.yüreğim artık senin.ne istersen yapabilirsin yada nereye koymak istersen koyabilirsin....

eet böleydi o fırlatmayı uygun gördü bi köşeye Sad Yüreğim beynime emanet...
Ara
history

Çok güzeldi,teşekkürler.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kes Sesini Yüreğim! SuS! SuS! işte..SuS..!!! ROSE 11 558 04-13-2022, Saat: 09:29 PM
Son Yorum: wildfang
  serçe yüreğim........... eRCi 1 347 04-13-2022, Saat: 03:24 PM
  Aşkının Ateşiyle Yanmaktadır Yüreğim €BeRimSin 8 540 04-12-2022, Saat: 10:04 AM
  Benim Cehennemim Geceleri Başlar ÇiLeK 2 322 04-11-2022, Saat: 01:37 PM
  .. Ve Bicare Yüreğim ...(Sonum ölüm olsa bile Ahirette bekleyecegim) PaPaTYa_PReNSeS 9 458 04-10-2022, Saat: 12:10 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 11:32 AM