:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saklısın Orda, Üşüme...Yumduğumda Gözlerimi, Dopdolu Olacağım Seninle...
MaSaL
Göndermeyeceğim bir mektuba başlıyorum yine. Yine bir yola koyulmuşsmiliv.gif saymaya başlıyorum kesik yol çizgilerini. Birleştirip upuzun bir beyaz şerit oluveriyorsmiliv.gif sana çıkıyor yine sonu.

Henüz terk etmemişken şehrimismiliv.gif akılma düşüyor şimdiden bıraktığım sıcak ellerin. “Rüya gibi her hatırasmiliv.gif her yaşantı bana.

Ne bulduysa kaybetti gönül aşktan yana.

Ağlamasmiliv.gif değmez hayatsmiliv.gif yazık göz yaşlarına...” çalıyor fonda ve ben tüm gün kendi kendime bunu mırıldandığımı hatırlıyorumsmiliv.gif gülümsüyorum.

Dilimden düşmeyen bu şarkının bulması gibi beni burdasmiliv.gif tüm bunların da henüz bilmediğim ve belki de hiçbir zaman anlayamayacağım birer sebebi vardı. Ve hepsi seni taşıyordu üzerinde. Hepsinde sen barınıyordun en çoksmiliv.gif sebep sen olmasan da.

Sensiz başlayıp devam eden ve tam ortasında yer ediverdiğin bu günüm şehrim gibi somutluğunun da geride kalmışlığıyla sürüyor işte.

Anlayacağın stoklardan kullanmaya başladım bile.

Yine şekersiz yudumladığım kahvem boğazımı yakıyor ve fark ediyorum ki ellerimde kalan tadından tat alıyor. Henüz kokun uçmadı üzerimden. Görsensmiliv.gif hala sıcaklığın ısıttığın ellerimde.

Sabaha başka bir iklime varmış olacağım.

Güneş önce gözlerine değipsmiliv.gif parladıktan sonra saçlarındasmiliv.gif günüme doğacak ve aralanıverecek gözlerim seni saklayarak ve özleyeceğim deniz yeşiline çalan gözlerini daha o zamandan.

Eve çoktan varmış olmalısın. Uzatmış ayaklarını bilmem hangi filmi izlerken televizyonda düşünmüyorsan eğer benismiliv.gif kulakların çınlasın. Aklındaysam şayetsmiliv.gif düşsün ateşim yüreğine ve hisset(!) nasıl da seninleyim ben.

Artık uyumalıyım...

Göz kapaklarım geçen geceden de kavuşamamışlığın ağırlığını barındırıyor kirpiklerinin arasında. Hem başka bir iklimin davetlisiyim sabahasmiliv.gif başka yüzlerin ve denizin. Hazırlanmalıyım.

Üzülme sensmiliv.gif sakın..

Yumduğumda gözlerimismiliv.gif dopdolu olacağım seninle.

Saklısın ordasmiliv.gif üşüme...
# Pè®iM§ii #
Üzülme sensmiliv.gif sakın..
Yumduğumda gözlerimismiliv.gif dopdolu olacağım seninle.

Saklısın ordasmiliv.gif üşüme...

Güzeldi Canım ..
Ara
YasSmin
Ama ben yumduğumda gözlerimi hala dopduluyum ki onunla Sad
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gözlerimi her kapayışımda eRCi 2 334 04-13-2022, Saat: 12:04 PM
Son Yorum: wildfang
  AyRiLiK GuRuR DuYMaLi SeNinLe :::.. €BeRimSin 1 471 04-09-2022, Saat: 08:01 PM
  Seni, SeninLe PayLaŞamayaCak Kadar Çok SeviYoRum €BeRimSin 5 333 04-08-2022, Saat: 06:13 PM
  Biz çok sevdik birbirimizi seninle. Ama ne yazık ki aynı zamanlarda değil. CeYDa HaNDe KeSiM 2 490 04-07-2022, Saat: 11:52 PM
  ben hep olacag?m orda cadım_ 2 281 04-06-2022, Saat: 10:16 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 10:06 AM