:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
*gençken yapılacakLar:D
ZencefiL
:yikildim: ohhhh bedavadan paracuklarrr
Ara
YasSmin
hahaha bizim okulda sizin gişin gerçeği yapanlar vardı hani adına hara koyupta Big Grin İzbandut gibilerdi valla gören kaçıyordu kız lisesi olunca 3-5 erkek onlardan istemiyorlardı kızlardan alıyorlardı Big Grin
Ara
ZencefiL
şahsen bn vermezdimBig Grin vala kalmadı bozuk derdm:yikildim:
Ara
sıla
yok bee ben şimdi çelimsizim benim lisede ki halimden kim korkar lise sondayken mahallede millet son sınıftayım dediğimde hangi liseye gitcen diyolardı Tongue Big Grin
Ara
ZencefiL
:yikildim: e biyolojik yaşın şimdi 14 se kim bilir ozaman kaçtı yavBig Grin sen hiç yaşlanmasın hee
Ara
YasSmin
Hahahahahaa ama çok güzel bişe bu yaşını göstermiosun ilerleyen zamanlarda tabi kahrın son raddesine vurmadıysan. Ben ehliyetimi almaya gittim polis 18 var mısın dediğinde yer yarılsaydı dediğimi biliom o yüzden böle avunuom yaşlanınca yaşımı göstermicem diye Big Grin
Ara
ZencefiL
:yikildim: ne güzel işte . banada ilk çalışmaya başladıgım yerde 18 yaşından küçükleri alıomusunuz dedilerdi bn de sertçe bn 18 yaşındayım zaten dedydm aaaaaa 15 16 gösterıon dıodu ağlıcaktım ama şimdi çok hoş bi duygu oluo Big Grin
Ara
YasSmin
Evet küçükken zorumuza gidenler şimdi hoşumuza gidio hahahaa Big Grin
Ara
sıla
ZencefiL Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim: e biyolojik yaşın şimdi 14 se kim bilir ozaman kaçtı yavBig Grin sen hiç yaşlanmasın hee

şşşşşş karıştırma şimdi metabolizma yaşımı Big Grin tamam 14 çıktı napim gencim güzelim :hyper: ALlah vergisi Big Grin Big Grin
Ara
ZencefiL
:kop: tamm işde bnde onu dıorum herkese nasip olmazz bak patronuma senden kçk ama annen gibi:yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gençken yapılacak 100 şey acemhe 2 530 11-22-2009, Saat: 09:36 PM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 01:06 PM