:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yüreğimden Yıldız Kaydı !
acemhe
Kaç gönül varsa şu dünyadaNokta.gif o kadar yıldız olmalı gökyüzünde.. Yoksa bunca parıltı neyi simgeler? Her yıldızNokta.gif bir kalbin işareti olmalı…

C991B59C41D2FF8BBAA65B0697DE6.jpg

O çok uzakta duranNokta.gif hatta gözle görülmeyenlerNokta.gif kalbine sevmeyi öğretmemiş olanların yıldızlarıdır. ParlamazlarNokta.gif eskimişlerdir…
Başımızı gökyüzüne kaldırdığımızda ne kadar çok yıldız görüyorsakNokta.gif o kadar çok sevinmeliyiz. Bir yerlerde hala sevgiye inananların varlığını dile getirmeli onlar.[INDENT]Bazen elimizi uzatsak tutup alacakmış gibi yakın duran yıldızlar var yaNokta.gif işte onlar aşka yeni düşenler olmalı! Işıl ışılNokta.gif umut dolu…
[/INDENT]Yıldızlar yüreklerimizi yansıtmalıNokta.gif onlar gibi parlamayı öğrenmeliyiz. Aşkın tam ortasında da dursakNokta.gif henüz içinden geçmiş de olsakNokta.gif hep ışık saçmalıyız. Bizler; yani kalbine sevmeyi öğretmiş olanlarNokta.gif mutlaka diğerlerinin arasında durmalıyız.
Ne kadar geçmiş olursa olsun sevdanın üstündenNokta.gif aşka inanmaya devam edebiliyorsak; onca yıldızın arasında yerimizi almalıyız.
Ben kalbimi sonsuzlukta bir yıldıza koydum. Uzaktan ışıltısını seyrediyorum. Sonra kimleri sevmişsem ömrüm boyuncaNokta.gif hepsi için gönlüme de birer yıldız koydum. Şimdi yok olmalarına aldırmadım çünkü ben sevmeyi onlarla öğrendim.
Ne zaman sevdadan yana kaygıya düşsenizNokta.gif kaldırıp kafanızı yukarı bakın. Oralarda bir yerde hala aşka inan ve parlayan yürekler olmalı!

[INDENT]
Az önce yüreğimden bir yıldız kaydı.. Sevdiklerimden biri aşktan vazgeçmiş olmalı…… Ne acı!
[/INDENT]
Candan Ünal
Ara
history
Alıntı:Ben kalbimi sonsuzlukta bir yıldıza koydum. Uzaktan ışıltısını seyrediyorum. Sonra kimleri sevmişsem ömrüm boyuncaNokta.gif hepsi için gönlüme de birer yıldız koydum. Şimdi yok olmalarına aldırmadım çünkü ben sevmeyi onlarla öğrendim.
Güzeldi ,teşekkürler..
Ara
sHeqKer
[INDENT]
Az önce yüreğimden bir yıldız kaydı.. Sevdiklerimden biri aşktan vazgeçmiş olmalı…… Ne acı!
[/INDENT]
super yuregıne saglık
Ara
YasSmin
Güzelmiş... teşekkürler
Ara
asi_ve_mai
her yürek bir yıldız olsa...
ve insan gökyüzüne baktığında yıldız olarak değil yürek olarak baksa onlara...
ve sen bilirsin imkasızın olanın yüreği hangisi...
her başını göğe kaldırdığında gecenin mavisinde onu görmek istersin...
kayıp gitmesin diye dua edersin...
ama birgün sırf dua için kaldırınca başını gözlerinin içine baka baka kayar gider..
sonrasında ne yapacaksın...
intihar mı edersin yoksa gökyüzünden kendi yüreğini defa mı edersin_???

Muamma... çok güzel funda... işte bu satırlar da bendeki etkileri...
biraz zıt görüş uyandırdı bende ama önemli olan güzelliği Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kuyruklu Yildiz Avcilari.. lugano 1 306 04-12-2022, Saat: 03:36 PM
Son Yorum: wildfang
  Silah Sesleri Geliyor Yüregimden... ÇiLeK 3 377 04-09-2022, Saat: 06:23 AM
Son Yorum: wildfang
  Yüregimden Geçen Iki Kelime MaSaL 0 422 03-02-2011, Saat: 02:24 PM
Son Yorum: MaSaL
  yüregimden geçen iki kelime MaSaL 3 553 02-10-2011, Saat: 11:19 AM
Son Yorum: asi_ve_mai
  Gözlerinden Kayan Binbir Yıldız Masalları acemhe 1 491 11-13-2010, Saat: 12:07 AM
Son Yorum: history

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 08:40 AM