:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevgilinize Doğum gününde neler alırdınız ?
# Pè®iM§ii #
Ben Mesela , Cafe Kapatmıştım Büyük Elcd Ekranda Fotoraflarımızın Bulunduğu Güzel Sözlerle Slayt İzletmiştim DoğumGünü Şarkısıyla Birlikte Slayt Bitince Pastası Gelmişti Resminin Bulunduğu Kalp Halinde .. Kestikten Sonrada Gömlekle Penye Almıştım Onları Verdim Değişik Olmuştu Ve Aklında Kalacağı Güzel Bi Anı Oldu :;-):
Ara
YasSmin
Kalpli peluş kutu içine minik minik kendi yazdığım renkli sayfalardaki sözleri ve nefret etmeme rağmen kokulu fb stickini koymuştum içine kurumuş kırmızı gül yapraklarıyla minik pembe taşları serpmiştim çok sevdiği kokumu sıkmış kapağına da ikimizin resmini yapıştırmıştım Kutunun içine çözmesi gerekn birşey koymuştum ama çözmüştü beklemediğim anda Big Grin ve bi mavi bebek albümü almıştım içinde çerçeveye ikimizin en sevilen resmini koymuştum. Albümün içine başlama tarihmizle beraber yine kendi sözlerimle süslemiş ve albümü resimlerimizle doldurmuştum ve lacivert atkı yapmış üstünede ismini işlemiştim... Ayrılmamıza rağmen atmamış saklamıştı. Şimdi evleniyor atmıştır eminim... Keşke yapmasaydım...
Ara
# Pè®iM§ii #
Ben Pişman Değilim Bida Olsa Bidaha Yapardım

( Ama O Swach Saat Yokmu O ) Evlat Acısı Gibi Oturdu Meleeem Big Grin
Ara
ÐŽeşaren
Vay, baya güzel ve etkili şeyler düşünüp yapmışsınız. Hiç aklıma gelmezdi Tongue
Ara
YasSmin
Farklı şeyleri sevmekten kaynaklanıyor şuan yap desen yapamam kimseye Big Grin

Ah meleeem ah bişe demiyom
Ara
# Pè®iM§ii #
Bende Kendime Bişe Demiom Meleeem Sad

Yeşaren Canım Daha Neler Var Yaptıklarımızdanda Bu Ufaklarıydı Sadece Smile
Ara
PCKoPaT
Bsey almam, ayni zamanda untmam.
Bana da bsey alinsin istemem, hatirlanmasi kafi.
Âh be.
Ara
sHeqKer
way çok guzel şeyler yapılmış yha kırk yıl düşünsem bu kdr aklıma gelmezdi SmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sevgililer gününde sevgilisi olmayanlara acemhe 5 1,164 03-03-2011, Saat: 04:59 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  S?zce A?k Ned?r Neler Yaptirab?l?r???????? ceremi 8 865 11-25-2006, Saat: 09:18 PM
Son Yorum: LeViS

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 01:53 AM