:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
@messengeruser.com Adresi aL?y0ruZ..!
agirdelikanli
Bir ara werilen bu servisin ?o?u ki$i son buLdu?unu san?yor.Ama de?i$ik bir $ekilde bunu aLabiLece?imizi buLdum..?ok da basit..

anLatmaya ba$L?yorum hemen : )

1- Buraya (https://accountservices.passport.net/reg...6lc%3d1033) girip forumu doldurup ?ye oluyoruz..E-mail adresi b?L?m?n?z? kafan?zdan atabilirsinz ?rne?in : forewer@hack.ru gibi..[msn,hotmail adresi olmaz!]Formu doldurduktan sonra 2. a$amada mail adresini tekrardan yaz?p onaylay?n..
?ye olduktan sonra hesab?n?z yarat?ld? gibi bir mesaj al?caksnz..
2- $imdi @messengeruser.com adresini almaya geLdi s?ra..
Buraya (http://g.msn.com/5meen_ms/95) girerek ald???m?z mail adresi ile giri$ yap?yoruz..Kar$?m?za mail adresimizi de?i$tirmek i?in bir form geliyor..Burada yeni mail adresinizin uzant?sn? se?in b?l?m?nde "New @messengeruser.com" u se?iyoruz..We Yeni adresimizi beLirLiyorz.E-Mail adress yazan yere istedi?iniz adresi yaz?yoruz. agirdelikanli@messengeruser.com.istiyorsak agirdelikanli yaz?yoruz..
Ve tamam diyoruz.. Kar$?m?za
"You've changed your sign-in e-mail address"

diye bir msj geLiyor..

@messengeruser.com Adresinizi g?Le g?Le kuLLan?n..

Sayg?Lar?mLa: agirdelikanli
w00w
Teşekkürler Paylaşım için...
Ara
agirdelikanli
Rica dostum beqendıqınıze sewındım hersey sizler için...
Dj_Ako
ellerine sağlıks bitanecikxs aldums oksss
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  arkiler bu var mı bilmıorum..Her hangi uzantıda mail adresi almak... yaraliyureq 1 889 04-11-2022, Saat: 03:07 AM
Son Yorum: wildfang
  Hotmail' in yeni adresi @w.cn scarface 1 965 04-02-2022, Saat: 12:36 PM
Son Yorum: wildfang
  isim@soyisim.com seklinde msn adresi alma BiRiciGim 3 915 05-09-2008, Saat: 11:37 AM
Son Yorum: BiRiciGim
  HaCKeRlar ve kendini hacker sananlar i?te size msn adresi bak?n?z agirdelikanli 11 1,055 11-20-2006, Saat: 12:48 AM
Son Yorum: AdAmIn1i
  msn adresi kapatma soyle 1 686 08-30-2006, Saat: 03:55 PM
Son Yorum: tugba

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 08:25 PM