:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hotmail?n?z? hem 250 mb hem T?rk?e yap?n
agirdelikanli
Sadece .hotmail.com hesaplar? i?in ge?erlidir. (msn.com mailleri i?in ge?erli de?ildir.)

Arkada?lar forumun i?inde ger?i bu iki konuda var ama bende toparlay?m dedim
?nce hotmail'i 250 MB olmas? i?in

Hotmail hesab?n?za girin Options'dan ki?isel bilgilerinizi

Country : United States
State : Florida
Mail Code: 33332 olarak de?i?tirin

Daha sonra Language se?ene?ine girin ve ?ngilizce yap?n

NOT: profildeki degisiklikleri update etmeden once dogum tarihinizin 13 yasindan kucuk olmamasi icin kontrol ediniz yoksa kids problemi ile karsi karsiya kalirsiniz

Sonra a?a??daki linki adres ?ubu?una yap??t?r?n ve enter'? t?klay?n.B?ylece hesab?n?z kapanm?? olacak.(Hesab? kapatmadan ?nce en alttaki ?nemli yaz?s?n? okuyun)

"http://by17fd.bay17.hotmail.msn.com/cgi-bin/Accountclose"
* Sadece hotmail.com mailleri i?in ge?erlidir.

http://www.hotmail.msn.com/cgi-bin/s...u=accountclose
*msn.com mailleri bu ?ekilde kapatabilirsiniz.

?NEML?: Hesab? kapatmadan ?nce Inbox'?n?z? kaybetmek istemiyorsan?z Put in folder'? t?klay?n.Menu'den new folder'? se?in.Yeni bir klas?r olu?turun. Inbox'?n?za geri d?n?n.Kaybetmek istemedi?iniz iletileri se?in Put in folder'? tekrar t?klay?n, olu?turdugunuz klas?r? se?in, se?ti?iniz iletiler o klas?re ta??n?r.Sonra yine ayn? y?ntemle bu iletileri Inbox'a ta??yabilirsiniz.)

Daha sonra tekrar www.hotmail.com a girerek mail adresimizle Giri? yap?yoruz.
Size hesab?n?z?n ay?rt?ld???n? ve isterseniz aktif hale getirebilece?inizi s?yl?yor.
?ekilde g?r?len "Activate My Account" Butonuna T?kl?yoruz.

Sonra kar??m?za kullan?m ko?ullar? ??k?yor. Burdan itibaren gerisini T?rk?e yapaca??z

Adres ?ubu?undaki adres'in sonuna &_lang=tr ekliyoruz.

Ekledikten sonra Enter'a bas?n

Sonra Kullan?m ?artlar? T?rk?e oluyor. Burdan Kabul Ediyorum'a T?kl?yoruz. Daha sonra ??kan sayfada
Devam'a t?kl?yoruz.

B?ylece ilk etapta mail hesab?n?n kapasitesi 25 MB'ye ??km?? oldu. 1 ay i?erisinde de 250 MB'ye ??kacak ve Sonsuza kadar t?rk?e bir mail adresimiz olucak. NOT:E?ER kullan?m ?artlar? t?rk?e olmad? ise bir yerde yanl?? yapt?n?z geri d?n?p deneyin
w00w
Teşekkürler arkadaşım paylaşım için...

Ama bu konu defalarca forumda paylaşılmıştı...

Yine de teşekkürler...
Ara
agirdelikanli
Özür farkında deqilim..
w00w
Özür dilemene gerek yok Smile Ama konuyu açmadan önce forumda aratırsanız hem aynı konular yayınlanmaz hemde daha düzenli ve güzel bir forum için yardımcı olursunuz...
Ara
AdAmIn1i
Arkadaşım Konu Açarken Biraz Dikkat Edermisin Bu Konu Daha Önce Tarafımdan Yayınlanmıştı.
Ara
ManyaX_GirL
tmm ali ne baarıon yasık deel mi jojuuaaa..
nese bi daha ibonun dedii gibi yapın benje deee...
Ara
AdAmIn1i
Bağırmadım Beaa Big Grin
Ara
agirdelikanli
Karde? uzatman?n b? anlam? yoq ozur ded?k olan oldu alala ayn? sey? s?lemen?n b? anlaman? olmad?q?n? dusunuyorum...
AdAmIn1i
Pardon Özür Dilerim!!
Ara
w00w
Yani arkadaş özür diledi. Ali ne uzatıyorsun ? Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Msn-Hotmail Kapasite Art?rma, T?rk?ele?tirme... Son Noktam 1 602 04-05-2022, Saat: 07:16 AM
Son Yorum: wildfang
  @hotmail.com'dan s?k?ld?n?z m?? tugba 9 832 04-02-2022, Saat: 09:00 PM
  Hotmail' in yeni adresi @w.cn scarface 1 962 04-02-2022, Saat: 12:36 PM
  MSN S?ZL?K (yeni s?zl???n?z) msn_sozluk@hotmail.com eRCi 1 543 03-31-2022, Saat: 03:49 PM
  mailbomber hotmail 100de yüz inbox (resimli anlatım) deli_kral 0 683 09-08-2009, Saat: 07:02 AM
Son Yorum: deli_kral

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-24-2024, 06:07 AM