:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cradle of filth.. ^^
QotHicLee
:kral: cradle of filth.. ^^1991 y?l?nda Suffolk ?ehrinde kurulmu?tur. Demo kay?tlar?nda ve The Principle of Evil Made Flesh alb?mlerinde geleneksel black-metal tarz?nda ?al??m??, ancak g?n?m?ze kadar t?m di?er alb?mlerinde daha temiz kay?t kullanmay? ve senfonik black metal olarak adland?r?labilecek bir t?rde eserler vermeyi tercih etmi?lerdir. ?ark? s?zlerinde gotik imgeler ve mitoloji ?ok ?nemli tutar.
ndbcradleoffilthband264zr2.jpg
Ara
w00w
Ab00w Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin Tırstım ben bunlardan Big Grin

Teşekkürler Paylaşım için...
Ara
QotHicLee
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ab00w Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin T?rst?m ben bunlardan Big Grin

Te?ekk?rler Payla??m i?in...
Sald?rgan deiliz .. Big Grin Dinlemeq istersen bi ara tavsiye f?sk?rt?r?m baqh pi?man olmazs?nConfusedmiley2:
Ara
w00w
Yoq anam fazla metal bana dokunuyo Big Grin
Ara
MorciveT
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yoq anam fazla metal bana dokunuyo Big Grin

Bugun beni bu denli gulduren sen oldun Big Grin Allah raz? olsun Big Grin zauhzuahzauhza
Ara
w00w
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bugun beni bu denli gulduren sen oldun Big Grin Allah raz? olsun Big Grin zauhzuahzauhza

Big GrinBig Grin Senden de raz? olsun Big Grin Yeterki sen Mesud ol Mesud... Big Grin Ba?kas? olma Big Grin ??? ne kadar da i?rencim dimi? Big Grin
Ara
Stinq
Iron Maiden King Diamond ve Cradle müziklerini her albumde ileri goturen dunyanın en iyi hard rock grupları cradle ı dinlemenizi tavsiye ederimSmile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 02:15 PM