:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tanr? Nerde ???
Carizmatic
Jack ve Jhonny ad?nda iki karde? varm??. Bu karde?ler yaramazl?kda s?n?r tan?m?yorlarm??. Art?k ?yle bir raddeye gelmi?ler ki mahallede k?r?lan d?k?len her?eyin sorumlusu olarak onlar g?sterilmeye ba?lanm??. Art?k daha fazla dayanamayan mahalle sakinleri bu karde?lerin anne ve babas?na gidip bu ?ocuklar? rahibe g?t?rmelerini istemi?ler. Anne ve babalar?da pazar g?n? olunca onlar? kiliseye rahibin yan?na g?t?rm??ler. Rahip ilk olarak b?y?k karde? olan Jack'i yan?na kabul etmi?. Jack korka korka rahibin kar??s?na oturmu?. Rahipde konuya nas?l girece?ini d???n?yormu?. En sonunda rahip d?nm?? Jack'e ve ??yle demi?:
- Tanr? nerede?
Jack'in kan? donmu? ne diyice?ini bilemeden rahibe baka kalm??. Rahip soruyu tekrar sormu?:
- Evlad?m Tanr? nerede?
Jack daha beter ?ok olmu? bo?az?nda bi d???m ne yapaca??n? bilememi?. Rahip soruyu daha y?ksek bir sesle yineleyince Jack oturdu?u yerden f?rlam?? odadan ??k?p karde?inin elini yakalam?? ve eve kadar arkas?na bakmadan ko?mu?. Eve var?nca yata??n?n alt?na saklanm??. Olanlardan hi? bi?i anlamayan k???k karde? neden sakland?klar?n? sorunca Jack ??yle cevap vermi?:
- Jhonny bu kez ba??m?z ?ok b?y?k belada Tanr? kaybolmu? bizden biliyorlar!
blue_belial
hahaha Big GrinBig Grin hanı derler ya
yuru bee kım tutar" dıye Big Grin bende oyle dıyorum.
kım tutar senı Big Grin
w00w
Ehuehueheua Big GrinBig GrinBig Grin Güzel fıkra Big Grin
Ara
gurbetci
Big GrinBig Grin daha önce okumustum bunu
güzel tesekkürler...
Ara
ciciKIS
ay janım benim çok korkmuş yasık hehehe ya süpersin arkadaşım valla çok iiSmileSmileSmileSmileBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tanr? ve ?mam tuti 2 558 04-15-2022, Saat: 04:38 AM
Son Yorum: wildfang
  Tanr?....Yaratm?? tuti 7 535 04-15-2022, Saat: 04:23 AM
  Tanr? ya mektup... ! speedy_girl 5 495 04-02-2022, Saat: 02:32 PM
  Tanrı Nerde? :D Av.bey 2 635 03-05-2012, Saat: 12:18 AM
Son Yorum: history
  Eşşek nerde? WagNeR 4 529 04-22-2008, Saat: 10:31 PM