:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ust?d Nec?p Faz?l?n Hayat?ndan Al?nt?
blue_belial
Tekrar tskler.
Ya ıste guzel bı gune baslamak ıstıyo ınsan
buraya stres atmaya gelıyoruz, ama bazan ıyıcene stres oluyoruz burda.
Rahat oldugumuz tek yerde burası. bazan boyle seyler olsada
Dedıgın gıbı yazmaya devam
isyanbitmez
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sen?nde haber?n yok, ?ana Tas at?yosun.
Neyse
Art?k sen?n yazd?klar?na Yorum yada baska b?sey yazmayacag?m!
Sen Ulumaya Dvm edeb?l?rs?n.
hala biliyorum ki bunun yeri buras? de?il. haberim var ayr?ca ben sadece kendinin bulman? istedim. bak di?er de genel b?l?m? var. payla??m?n?n bir kategoriye girmedi?ini d???n?rsen oraya yazars?n. seyyid abd?lhakim arvasi ile tan??madan ?nce durumunun ne oldu?unu biliyoruz. insanlara laf sokmaktan ho?lan?rd?. siz h?lleci ile birliktelik yapm??s?n?z ama ne yaz?k(!) hakl? olan benim. birliktelik her zaman g?? do?urmaz. yanl??ta ?srara gerek yok. zaten ta??nacakt?r bu yazd???n?z. buraya yaz?lacaklar a??klanm?? b?l?m?n alt?nda incelersen g?r?rs?n. bu forum kurallar?nda da var. ben sadece d?zen a??s?ndan konu?tum ama sen bana tuttun k?pek dedin. ama yine yan?ld???n bir nokta var. ben k?pek olmay? isterim. bu benim i?in k???lt?c? bir ?ey de?il. hi?bir hayvan k?t?l?k nedir bilmez. ?evremde ?yle insanlar g?r?yorum ki hayvan olmak bazen daha iyi diye d???n?yorum. sen benim ulumama bakma kolay gelsin sana.
dilimden anlad???n? d???n?rsek yanl?? bir ?eyler var zaten ortada...........
Masal_yuzLu
Necip fazıl her zaman güzel şeyler demiştir...

en güzel dizesi..

SURDA BİR GEDİK AÇTIK..
MUKADESMİ MUKADES!!...
EY KAHPE RÜZGAR ARTIK NE YÖNDEN ESERSEN ES!!!..

Sevgili arkadaşım paylaşımın için kutlarım bunu okumamıştım...
çok güzelmiş.. Saol..

YİNE BİR ARKADAŞIMIZ sana br şekilde yol göstermiş ama galiba oda ne yaptığını bilmiyor...

SEN PAYLAŞIMLARINA devam et. biz üyeler üstümüze düşen görevi Tşk etmeyi ve emeğe saygıyı gösterirriz...

Boşu boşuna oratamı germeyede gerek yok...

GÜZEL paylaşımdı saol Blue tşkler..
Ara
blue_belial
Tsk ederım saol. Masal yuzlu
isyanbitmez
Masal_y?zL? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Y?NE B?R ARKADA?IMIZ sana br ?ekilde yol g?stermi? ama galiba oda ne yapt???n? bilmiyor...
bunu neye dayand?r?yorsun ?.............
YARGIÇ
Arkadaşlar bu konuyu edebiyat bölümüne taşıdıktan sonramı yapıldı bu tartışmalar merak ediyorum.Ayrıca konu için hoş olmayan ithamlarda bulunulmuş.Size söylenenlere araştırmadan kavga etmek yerine bilen birsine sorarak cevap veriniz tartışma konusu yada tartışma amaçlı başka bir cümle kurulmasın lütfen...Konu ilgili bölümüne taşınmıştır...
Ara
Masal_yuzLu
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bunu neye dayandırıyorsun ?.............

1. muhatabım değilsin.
2. tartışma yaratacak ortam hazırlıyorsun.

neyse.. adımı yazma başka yerde çünkü ben senin adını yazmadım..
Ara
YARGIÇ
Konu tartışmalar nedeniyle kilitlenmiştir.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 11:38 PM