:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasıl anlatsam!
Alem-i Sı@r
[FONT=&quot]Evet! Anlatamıyorum sana, nasıl ve nerede seni görsem, kalbim durur gibi çarpıyor! [/FONT][FONT=&quot]Yoksa seninde mi, kalbin durur gibi çarpıyor![/FONT]

[FONT=&quot] ..desem ve düşünsem, inanamıyorum öyle olacağına bu imkânsız gibi geliyor, bana! Ben kimim, ben nasıl biriyim ve ben neyim ki de, sana hangi cesaret ile nasıl kendimi anlatsam… diye, düşünmüyorum her an! [/FONT]

[FONT=&quot] Her kalp aynıdır ve aynı şey için çarpar durur: Önce hayat, sonra sevgi dolu bir “AŞK” ile yaşamak! Fakat bedenler aynı değil ki, her fizik bunu kaldıramaz. Fizikler güzel olur (beğenildikleri gibi) fizikler güçlü olur (her fizik kendine göre) diller söyler, duygular düşündürür ve o duygu yüklü düşünceleri dışa vurup meşk eylemek, her bedenin taşıdığı o güçlü cesarete sahip mi, acaba? Sen nerde, ben nerde? Görünmez bir hayal âleminde ve gidiyoruz, nereye? [/FONT]

[FONT=&quot] Bana bir ses geldi, birden ve bir yerden, heyhat! Bu ne güzel bir ses ve sesleniş yârab! [/FONT]

Bana bir derman ver Allah’ım, bir derman!
Âlem-i gönlümde aşk, dilimden dökülen Aşk-ı ferman!

Alem-i Sır
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gözlerin,Ellerin,Sessin Olmadan Nasıl Dayanacagım... ÇiLeK 8 1,248 11-03-2008, Saat: 10:00 AM
Son Yorum: нüzüηçiçÑ”ği

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 12:26 PM