:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ey yar! Ne olur bir anne ağıtıyla uğurla beni!
Hasretiim
EY YAR!
NE OLUR BİR ANNE AÄžITIYLA UÄžURLA BENİ!

Ama sen ne olur görme düşü-şü-mü... Zaten yüz çevirmişken varlığımavirgs.gif zahmete değmesin sesin. Sesi nefesim olan yarim... Şimdi boğulmayı da öğrenmeli çaresizliğim...

Kaçmazdım öyle Ölüme yakışan baykuş sesinde. Bedelini ödediğim o kadar yokluk varken Ey yar bilirsin İstanbul gibi zordu yıkılışım... Oysa şimdi yüreğim Filistin ellerinde...

Şimdi ellerimi yakasım geliyor kalem tutmasın diye... En iyi orduların bütün harfleri üstüme geliyor. Geceysemvirgs.gif Günün yarısına adanmışsa adım herşey yarım olmakvirgs.gif yarım başlamak ve yarım kalmak zorundamıydı... Kaptan sesin yakışır bu gece intiharıma...

Fikre zarar cümleler duydum güzel dudaklardan. Şimdi kan damlar dişlerimden... İplik büklüm olsun yağsız kalsın boynumda. Can vermek değil can çekmek istiyor bedenim...

Adım gece diye mi bu kara yazım... Oysa telaşa gerek yoktu doğum günümde. Yusufu ziyarete gelmiştim kuyuda... Şimdi özentimidir bilmem ruhumu köle pazarlarında pazarlıksız satışa çıkarışlarım...

Ama sen ne olur görme düşü-şü-mü... Zaten yüz çevirmişken varlığımavirgs.gif zahmete değmesin sesin. Sesi nefesim olan yarim... Şimdi boğulmayı da öğrenmeli çaresizliğim...

Kaçmazdım öyle Ölüme yakışan baykuş sesinde. Bedelini ödediğim o kadar yokluk varken Ey yar bilirsin İstanbul gibi zordu yıkılışım... Oysa şimdi yüreğim Filistin ellerinde...

Gözümü kırpmaktan korkan gözkapaklarım hayaline isyan damlalar döküyor yanaklarıma. Tadına sen değmişsin; acı veriyor dilime. bu gece diyorum rengi farkedermi kefenin. Namıma yakışsın cenazem.. siyahlara gömsün beni sensizliğim...

vakit tamam... Uğruna dökeceğim kan hazır damarlarımda...Gözlerinde büyüttüğün o küçük çocuk varya yüzünde sen diye bir gülümsemeyle bıraktı kendini uçuruma...

HADİ ÖLÜM NE OLUR AL YANINA BENİ...

VE SEN EY YAR!

NE OLUR BİR ANNE AÄžITIYLA UÄžURLA BENİ...
Ara
history
Güzeldi,teşekkürler.
Ara
Hasretiim
Okuyan gözlerine Saglik
Ara
Qetesh
Hasretiim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Hasretiim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kaçmazdım öyle Ölüme yakışan baykuş sesinde. Bedelini ödediğim o kadar yokluk varken Ey yar bilirsin İstanbul gibi zordu yıkılışım... Oysa şimdi yüreğim Filistin ellerinde...

Hasretiim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Fikre zarar cümleler duydum güzel dudaklardan. Şimdi kan damlar dişlerimden... İplik büklüm olsun yağsız kalsın boynumda. Can vermek değil can çekmek istiyor bedenim...

Hasretiim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Adım gece diye mi bu kara yazım... Oysa telaşa gerek yoktu doğum günümde. Yusufu ziyarete gelmiştim kuyuda... Şimdi özentimidir bilmem ruhumu köle pazarlarında pazarlıksız satışa çıkarışlarım...

Alıntı:Sesi nefesim olan yarim... Şimdi boğulmayı da öğrenmeli çaresizliğim...

Benim kelimelerim yetmez bu konuya yorum yapmaya..

Yüreğine sağlık, çok güzeldi..
Ara
Hasretiim
Okuyan gözlerine Saglik ..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ne olur sus ölüm melegim...... AsLı 6 423 04-12-2022, Saat: 08:22 PM
Son Yorum: wildfang
  Yorgunum Hayat ,Üzme Beni .. ROSE 11 1,521 04-12-2022, Saat: 06:14 PM
  Kal Gönlümde Ne OLur Gitme... eRCi 19 647 04-12-2022, Saat: 10:23 AM
  Dön Ne Olur... Yaşatma Bana Bu Acıları... lover 2 355 04-10-2022, Saat: 06:14 PM
  Giderken Beni Degil,yuregimi Dinle... >As!_M€L€q< 11 588 04-09-2022, Saat: 10:13 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-20-2024, 02:43 PM