:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ve kaptan Guti dümene geçti
ÐŽeşaren
Ve kaptan Guti dümene geçti

Sabah tesislere ilk gelen isim Guti, yöneticilere şunları söyledi: Yaptığımız tam anlamıyla rezillik. Fenerbahçe maçını, onurumuz ve alay edilen kariyerimiz adına kazanacağız.

fft1mm1364813.jpg

Büyük başarıların beklendiği Beşiktaş’ta, Dinamo Kiev maçında alınan farklı mağlubiyet moralleri iyice bozdu. Başkan Yıldırım Demirören dün erken saatlerde iki yönetici Serdar Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu’nu evine çağırıp, “İlk gün söyledim. Başarısızlıkta siz ikiniz ve hoca, başarı da ben öne çıkacağım. Takımın durumu nedir? Camia kan ağlıyor. Şimdi Ümraniye’ye gidin ve bana rapor verin” dedi. Moralsiz bir şekilde tesislerin yolunu tutan ikili, kapıda takım kaptanı Guti Hernandez ile karşılaştı. Başkanın özel odasında yöneticilerle buluşan Guti, onları konuşturmadan söz aldı.

‘Rica ediyorum, kimseyle konuşmayın...’

İspanyol yıldız büyük buluşmada, “Yaptığınız fedakarlıkları çok iyi biliyorum. Sizlerin yüzünüze bakacak halimiz yok. Tesislere en erken gelen bendim. Herkesi izledim ve kimsenin yürüyecek hali yok. Bu takım bu değil. Aptalca goller yedik. Takımı bu durumdan biz kurtaracağız. Tam anlamıyla yaptığımız rezillik. Sizden bir ricam, Fenerbahçe maçına kadar kimse ile konuşmayın. Hocalar ve oyuncular da buna dahil. Fenerbahçe maçını, onurumuz ve insanların haklı olarak alay ettikleri kariyerimiz adına kazanacağız. Lütfen derbi maçına kadar bizi bırakın. Tek sorumlu benim” dedi. İki yöneticinin durumu telefonla başkana ilettikleri ve Demirören’in de benzer bir talimat verdiği öğrenildi. Bu arada Guti’nin, İspanyollar’ın ünlü radyosu Cadenaser’da, ‘Carrusel Deportivo’ve ‘El Larguero’ adlı programlarda yorumculuk yapacağı açıklandı.

Fanatik
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Guti: Geleceğin Messi’si MaSaL 1 1,121 06-15-2011, Saat: 05:09 PM
Son Yorum: YasSmin
  Semih tarihe geçti chuLsuzz péri! 2 428 08-26-2008, Saat: 10:13 PM
Son Yorum: 'RapperLadys
  Sivasspor tarihe geçti! çı@lgı@n58sivas 1 377 04-29-2008, Saat: 10:37 AM
Son Yorum: serkan_erzurumspor
  Makaay Tarihe Geçti.. hulleci 0 415 03-08-2007, Saat: 03:52 PM
Son Yorum: hulleci