:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen Gibi Seviyorum Seni .
Hasretiim
Seni öyle çok seviyorum ki-bu yüzden ölmeyi yaşamanın bir sonu olarak görmüyorum

Sen Gibi Seviyorum Seni
…hem ben seni bir kere sevmedim biliyor musun? Çok kere yandı bu yüreğim; okyanusun derinliklerine bırakıldığında bile “sen” diye sahillere vururdu yetim dalgalarını. Nasıl da yaşamayı sen bilirdim. Çok kere severdim seni/ bir kere hiç değil…

—bilirsin belki-ta uzaklardan harflerimin nasıl da sensiz öksüz kaldığını… Hissedersin duyarsın kalp atışlarımın menteşe gıcırtısından farksız olduğunu… Evet bu beden “sen” olup kimliğini doğruladığında
aşkımız bütün aşklara bedel olacaktır.
(yüreğimden gelen o eşsiz sese inanarak: seni seviyorum)

…bir gün ansızın çıkacağım karşına. Nedeni diye sorma! En güzel seni seviyorum’la çalacağım kapını. Belki ürkek bir ceylan yüreğiyle karşılayacaksın/ belki biraz korkacaksın. Ama ben en güzel benle çıkacağım karşına-yemin ederim-

—beni bilen-bilir sevgilim… Benim için en büyük suç seni sevmemektir. Zamanın herhangi bir anında düşünmemektir seni. Cezam ölümden de büyüktür. İnanmamaktır Allaha… Mesela çocukken beyaz bulutların yanaklarından öptüğümde güneşin kızardığını sanırdım. Öylesine yaşardım sensiz çocukluğumu da.

…ne zaman elinde ekmek evine hızlı adımlarla yürüyen bir adam görsem kıskanırdım. Bil ki-bende sana koşmak isterdim en mutlu halimle; yüreğimi yüreğine sunmak en masum halimle yağmur düşlerinde uyumak isterdim dizlerinin dibinde… Bana “güvenmek” dediğinde çok üzülürdüm ama söyleyemedim bunu sana. İstemezdim kırılmanı yüzündeki gül bahçesine benzeyen ihtişamın kaybolmasını inan hiç istemezdim…

—bil ki ölmeden önce duymak istediğim son söz “seni seviyorum” olurdu Ölmeden önce dediğime bakma sen! Yalnız kaldığımda değil; en çok sensiz kalabalıklarda ölüyorum. Her isimsiz suratta suret.ini aramak var-ya kahroluyorum. Ya biri bana çarpacak yere düşeceğim; ya da öyle işte ben seni sensizde yaşamaya çalışacağım. Ya güneş vuracak en tepeden bedenime gölgeme sarılacağım; ya da öylesine eskiciye hayallerimi satacağım. Ama bil ki asla sensiz hiçbir şey yaşamayacağım…

…biliyor musun yakınlığına kızıyorum bazen nefretle… Bir elim elindeyken diğer elim elim-eline ne kadar uzak bir bilsen. Bu yüzden insan bedenine de kırgınım. Bir bütün olarak yaşamak ne güzel olurdu seninle. Bilirsin en zor yollardan geldim sana koşarak ağlayarak hasretle… Uzaklar getirdi beni sana-bu yüzdendir nefretim yakınlıklara…
(bil ki artık ben de senin gibi seviyorum-seni-)

Ara
ÐŽeşaren
Alıntı:[SIZE=3]beni bilen-bilir sevgilim… Benim için en büyük suç seni sevmemektir. Zamanın herhangi bir anında düşünmemektir seni. Cezam ölümden de büyüktür.
[/SIZE]

Işte sevmek ..

Mükemmel ötesi bi yazı, teşekkürler (:
Ara
ZencefiL
mükemmell tek kelimeyleee ..

yüreğine sağlık..
Ara
history
Benim için en büyük suç seni sevmemektir. Zamanın herhangi bir anında düşünmemektir seni. Cezam ölümden de büyüktür. İnanmamaktır Allaha… Mesela çocukken beyaz bulutların yanaklarından öptüğümde güneşin kızardığını sanırdım.
Çok güzell
Ara
YasSmin
Bilirsin en zor yollardan geldim sana koşarak ağlayarak hasretle… Uzaklar getirdi beni sana-bu yüzdendir nefretim yakınlıklara…

yine güzeldi yine güzeldi...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  seni özlüyorummm... €stapitipiti 4 475 04-15-2022, Saat: 04:15 AM
Son Yorum: wildfang
  **Seni Seviyorum Masal Yüzlü** MasaL_perisi 20 989 04-14-2022, Saat: 08:27 PM
  Seni Yok SaydıM Masal_yuzLu 13 866 04-14-2022, Saat: 05:21 PM
  Seni Yok SaydıM--- ÇiLeK 9 370 04-14-2022, Saat: 09:47 AM
  Gittin Ama Bilki Seni Unutmadım ...! DarkLady 3 323 04-14-2022, Saat: 07:13 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 10:19 AM