:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her yüzde seni arıyorum
history
adszqn51bn5.png

Çok anlamsız bu yaptıklarım; herkeste, her yüzde seni arıyorum. Sana benzer kırıntılar taşıyan yüreklere dokunmak için çırpınıyorum.
Seni çok özledim, yaptıklarımın sebebi bu! Ellerim sen kokuyor hala, adın hala kalp atışlarımı hızlandırıyor.
Bugüne kadar gelip geçen bütün sevdalara bakıyorum. Sendin benim öbür yarım, biliyorum. Sen gittin, şimdi ben her yüzde seni arıyorum.
Senin gibi konuşsunlar istiyorum. Sana kurduğum cümleleri kuruyorum, sözcüklerimin anlamları aynı; anlayanlar farklı olunca, her şey anlamsızlaşıyor.
Sana benzer bir yan bulmaya çalışıyorum. Aynı kitabı okumuş, aynı semtte oturmuş, aynı sigarayı içen birilerine bel bağlıyorum. Sana dönmemek için, hasretinle baş edebilmek için, kendimi böyle geçiştiriyorum.
Senin gibi dokunan birini arıyorum. Senin gibi sevişmesini beklemiyorum ama senin gibi bakan bir çift göze, tüm yüreğimi verebilirim.
Saçlarının şekli, dudakları, elleri, sözleri, yeter ki bir yeri benzesin istiyorum. Bir köşesinden yakalayabilirsem seni, devamı gelecek zannederek kendimi kandırıyorum.
Aklımı ve ruhumu, senin gibi sarsacak birini bulmak bu kadar zor mu? Zor herhalde! Kimse senin gibi sahip olduklarımın fazlasına ulaşmam için zorlamıyor. İçimdekileri ortaya çıkaracak bir çizik atmıyor aklıma. Senle nasıl da büyüyordum…
Baktığım her yüzde, her sözde, her gönülde seni arıyorum. Sana benzetmeye çalışıyorum elimden tutanları. Belki de bunların hepsi boşuna.. Ben sadece sende kaybettiğim beni arıyorum…
Candan Ünal
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  seni özlüyorummm... €stapitipiti 4 475 04-15-2022, Saat: 04:15 AM
Son Yorum: wildfang
  **Seni Seviyorum Masal Yüzlü** MasaL_perisi 20 1,010 04-14-2022, Saat: 08:27 PM
  Seni Yok SaydıM Masal_yuzLu 13 874 04-14-2022, Saat: 05:21 PM
  Seni Yok SaydıM--- ÇiLeK 9 376 04-14-2022, Saat: 09:47 AM
  Gittin Ama Bilki Seni Unutmadım ...! DarkLady 3 323 04-14-2022, Saat: 07:13 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 09:02 PM